Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 02.01.2021

Eivor ile birlikte öteki taraf maceramıza, kaldığımız yerden devam ediyoruz. Havi’nin, yani Eivor’un, toplaması gereken iki adet malzeme var. Bu malzemeleri, demirciye götürmemiz lazım ki, Fenrir’e uygun bir kafes yapabilelim. Tabii, bu malzemeleri bulmak öyle kolay değil. İki adet bilmece çözmemiz gerekiyor. Doğrusunu söylemek gerekirse, bilmeceler de o kadar kolay değil. Görevi aldıktan sonra, bilmece kağıdını okumayı unutmayın. O zaman, Assassin’s Creed Valhalla a cat’s footfall ve root of a mountain bilmecelerinin, A Feline’s Footfall ve Taking Root görevleri ile nasıl çözüleceğine hep beraber bakalım.

Assassin’s Creed Valhalla A Feline’s Footfall ve Taking Root görevleri nasıl çözülür?

İlk bulmacamız, a cat’s footfall ve çözümü gözümüzün önünde. Asgard’a gittiğinizde, oturduğunuz bir taht vardı. Hatırladınız mı? O tahttan ileri doğru gidin ve aşağıdaki su birikintisine atlayın. Önünüzde, büyük bir giriş bulunacak. Bu girişin yukarısına tırmanın. Sağ tarafınızda, altın bir kedi heykeli göreceksiniz. Heykelin yanına giderseniz, kedi ışınlanacak. Doğal olarak, siz de onu takip edeceksiniz. Zaten kedinin gidiş şekli, sizlere bir parkur olarak sunulmuş. Yani, bu parkuru tamamladığınızda, ilk bilmeceyi çözmüş olacaksınız.

İkinci bulmacamız, root of a mountain ve çözümü de zor değil. Asgard’ın en yüksek dağına çıkmanız gerekiyor. Zaten, kocaman dağı görmemeniz mümkün değil. Bu dağın tepesine çıkın. Evet, çıkması biraz uzun ve zor. Ancak, size güveniyoruz. En tepeye çıktığınızda bir göl göreceksiniz. Göle hemen atlamayın. Tepedeki balyaların önündeki, yumurta gibi olan nesneyi meşale ile yakın. Ardından, bu nesneyi soğutmanız lazım. Tahmin edebileceğiniz gibi, göl bu görevi layıkıyla yerine getirecektir.

Nesnenin içinden düşenleri toplayıp, göle atlayın. Sağ tarafınızda bir taş göreceksiniz. Onu almanız, bulmacanın çözümü için yeterli olacaktır. Her şey tamamlandıktan sonra, demirciye dönebilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla a cat’s footfall ve root of a mountain bilmecelerini de bitirdiğinize göre, Asgard maceranıza devam edebilirsiniz. Asgard görevlerini, kesintisiz yapmanızda fayda var. Bize güvenin, oyunun en güzel yerlerinden birisi Asgard bölgesi. O yüzden, Asgard’ın altını üstüne getirmekten bir zarar gelmez. Şimdiden, sizlere bol şans diliyoruz.

Bu, “Assassin’s Creed Valhalla A Feline’s Footfall ve Taking Root görev rehberi” adındaki rehberimiz ve bunun gibi başka Assassin’s Creed Valhalla rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.