Assassin’s Creed yaratıcısı, Ubisoft ile çalışırken, oyunculara yalan söylemek zorunda kaldığını belirtti

Assassin’s Creed yaratıcısı, Ubisoft ile çalışırken, oyunculara yalan söylemek zorunda kaldığını belirtti

Anlaşılan Patrice Désilets bayağı dolmuş.

Assassin’s Creed yaratıcısı olan Patrice Désilets, Gameology ile yaptığı bir röportajda, Ubisoft ile geçirdiği zaman ile ilgili konuştu. Yapılan röportajda Patrice Désilets, Ubisoft ile yollarını ayırma sebeplerine açıklık getirdiğini düşündüğümüz bilgiler verdi. Assassin’s Creed‘in öne çıkan ismi olmasından dolayı, onaylamıyor olduğu düşünceleri savunmak zorunda kalmış olması gibi zorluklara değindi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

assassin's creed ubisoft

Patrice Désilets, “Benim bir kuruluş ile olmamın en büyük zorluğu, röportajları şu anda yaptığımız gibi benim veriyor olmam ve politik yalanları benim bulmamdı.” diye bahsetti yaşadığı zorluklardan. Yine konuşması esnasında, “Bana, benim değil de başkalarının yaptığı yorumlar ve verdiği kararlar ulaşıyordu, çünkü eğer büyük bir organizasyondaysanız, her şey uzlaşma ile ilgilidir.” diye ekledi. Sadece buradan bile anladığımız kadarıyla, Ubisoft‘ta çalıştığı zamanlarda içine birçok şey oturmuş ve yıllar geçmesine rağmen kalmış öylece.

Aynı röportaj içerisinde, “Benim rolüm olan yaratıcı yönetmenlikte, kamera veya Skype karşısındayken başkalarının verdiği kararlarla yaşamak zor. Ben de aslında iyi bir yalancı olmadığımı, bu yüzden daha fazla yapamayacağımı söyledim.” diyerek kısaca şirketten ayrılma sebebine değindi. Böylesi başarılı bir serinin öne çıkan yüzü olmak, gerçekten zor bir durum olsa gerek. Başkalarının verdiği kararlardan sizin sorumlu tutulmanız can yakıcı ve sıkıcı bir durum sonuçta.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.