Assassin’s Creed TV serisi onaylandı

Assassin’s Creed TV serisi onaylandı

Oyunu, filmi derken bir de TV serisi geliyor.

Assassin’s Creed oyunları, günümüz piyasasında oldukça popüler ve büyük bir alana sahip. Tabii bu markanın sadece oyunları bulunmuyor. Karikatürleri ve bir adet filmi de bulunuyor bu markanın. Eğer tam şu anda bir şeyin eksik olduğunu düşünüyorsanız, oldukça haklısınız çünkü evet, henüz piyasada bir Assassin’s Creed TV serisi bulunmuyor. Fakat bu demek değil ki, bu TV serisi hiçbir zaman olmayacak. Bunu söyleyebiliyor olmamızın nedeni, bahsi geçen popüler oyunun içerik müdürü olan Ymar Azaiza tarafından yapılan bazı açıklamalar. Reddit üzerinde bir AMA gerçekleştiren Ymar Azaiza, bu AMA sırasında, markanın TV serisini resmi bir şekilde onayladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed TV serisi onaylandı

Ymar Azaiza ne yazık ki bu proje hakkında detaylı bilgi vermedi. TV serisi için bol bol zaman kullanacaklarını ve ortaya gurur duyacakları bir proje çıkartmak istediklerini söyleyen bu içerik müdürü, aslında Assassin’s Creed severleri de merak içerisinde bıraktı. Ubisoft, geçtiğimiz sene Netflix ile oldukça iyi anlaşıyordu. Aslında bundan ötürü, gelecek olan TV serisinin Netflix’e özel olabileceğini düşünebiliriz sanırım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed markası en son karşımıza bir film ile çıkmıştı ve gelir olarak, ortalama bir rakama ulaşmıştı. Bu konu hakkında bizler, “Assassin’s Creed filmi birçok kritik ve oyuncu tarafından sevilmemiş olabilir, fakat film oldukça büyük bir gelir elde etti. Öyle ki, bahsettiğimiz bu film, 2017 senesine İngiltere’de bir numara olarak girdi. Üzerine bir de 150 milyon dolarlık bir kazanç sağladı. Tabii bu kazanç, filmin tüm zamanlarda yaptığı kazanç idi. Ubisoft açıklamalarına göre film, ilk haftasında, 6.6 milyon dolar kazanç sağladı. Fakat bu Dünya genelinde mi, yoksa sadece İngiltere içerisinde mi, bu detay verilmedi. Fakat 150 milyon dolar rakamına bakacak olursak, 6.6 milyon sadece İngiltere olabilir diye düşünüyoruz.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.