Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: İbrahim Balcı, Editör Yazım tarihi: 14.05.2015

Assassin’s Creed Syndicate’de alışık olmayan bu durum ile karşınızdayız. Ana oyunda hep erkek kahraman rol oynamışken işler birazcık değişti. Aynı Grand Theft Auto V’da olduğu gibi birden fazla karakter yönetebileceğiz. 2 ana karakter ile ortalığı dağıtmaya geliyoruz. Jacob Frye ve ikiz kız kardeşi Evie Frye Londra’yı sahiplerine tekrar vermek istiyor.

Evie Frye

Evie Fyre, Jacob Fyre’nin ikiz kız kardeşidir. Oyunda Evie’nin kendine has hikayesi, beceri ve yetenek özelliği vardır. Kardeşi ile Londra’yı sahiplerine vermek isteyen Evie hiç bir silah bilgisi yokken bu işe girer. Aslında karakterimizin kardeşi ile hikayesi aynı diyebiliriz çünkü oyunda amacımız Sanayi Devriminde oluşan sınıf farklılıklarını kapatmak olacak. Geçen yıl animasyon yaratıcısı ödülünü alan Alex Amancio oyunlardaki kadın karakterin olmamasından şikayetçiydi, Ubisoft bu tür konuları dikkate almış gözüküyor. İyi seyirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.