Assassin’s Creed Rogue: Remastered ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Assassin’s Creed Rogue: Remastered ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Assassin’s Creed Rogue: Remastered ile tekrar denizlere açılacağız.

Orijinal olarak sadece PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan Assassin’s Creed Rogue, şimdi Assassin’s Creed Rogue: Remastered adı altında PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularına geliyor. Şimdiki neslin oyuncuları, bu oyunu 20 Mart 2018 tarihinden itibaren oynamaya başlayabilecek. Ubisoft tarafından geliştirilen ve dağıtılacak olan bu video oyunu, aksiyon-macera tipinde bir video oyunu ve oyunda genel olarak gemi kullanmaktayız. Eğer Assassin’s Creed IV: Black Flag oynadıysanız, kesinlikle yabancılık çekmeyeceksiniz. Peki, bu oyun ne kadara satılacak?

PlayStation Store veya Xbox Store üzerinde resmi bir Türkiye fiyatına sahip değiliz ama oyun, Ubisoft Store üzerinde 30 Euro fiyat etiketi ile satılmakta. 30 Euro ise ülkemizde yaklaşık 140 TL yapmakta. Bu yüzden, oyunun Türkiye fiyatının da 140 TL etiketine yakın olabileceğini söyleyebiliriz. Ubisoft ekibinin ülkemiz için özel bir fiyatlandırma yapacağını düşünmüyoruz. Assassin’s Creed Rogue: Remastered ile suikastçı kardeşliğini Amerika’dan temizlemekte kararlı bir korkusuz suikastçı avcısı olacağız. New York’tan River Valley’e kadar Amerika’yı keşfedebileceğiz ve bu keşif sırasında da  Morrigan gemisinde büyük denizlerin tehlikelerine göğüs gerebileceğiz.

Assassin’s Creed Rogue: Remastered ne zaman çıkacak?

“18. yüzyıl. Kuzey Amerika. Fransız-Amerikan Yerlisi Savaşının yarattığı karmaşanın ortasında Assassin Brotherhood’un genç ve korkusuz bir üyesi olan Shay Patrick Cormac olarak oynuyorsunuz. Trajik bir şekilde sonuçlanan bir görevin ardından, Shay Suikastçılara sırtını dönüyor ve onlar tarafından öldürülmeye çalışılıyor. İhanete uğramış olan Shay bıçaklarını kendisine çevirenleri ortadan kaldırarak intikamını alacak ve tarihteki en korkulan suikastçı avcısı olacak. “

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın