Yeni Assassin’s Creed oyununun adı Assassin’s Creed Origins olabilir

Yeni Assassin’s Creed oyununun adı Assassin’s Creed Origins olabilir

Anlaşılan Ubisoft, Assassin's Creed: Empire adından vazgeçti.

Ubisoft, bir süredir karşımıza yeni Assassin’s Creed oyunu ile çıkmıyor. Bunun sebebi, serinin bir süreliğine durdurulması idi. Fakat bu durdurulma süreci tabii ki sadece oyuncuları etkiledi çünkü geliştirici ekip, uzun bir zaman boyunca, arka planda yeni Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalıştı. Bu güne kadar, o yeni oyun hakkında çok farklı bilgilere sahip olduk. Bu bilgilerin neredeyse hepsinde, oyunun antik Mısır’da geçeceği söyleniyordu. Ayrıca kontrol edeceğimi karakterimiz de bir köle olacaktı ve serinin eski bir karakteri ile arasında akrabalık olacaktı. Tabii oyunun adı da Assassin’s Creed Empire olacaktı. Fakat bu bilgilerin küçük bir kısmı değişmiş olabilir. Mesela oyunun ismi.  Ortaya yeni çıkan bilgilere göre, Yeni Assassin’s Creed oyununun adı Assassin’s Creed Origins olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Origins

Reddit üzerinde, 5 senelik bir Reddit kullanıcı, yeni bir paylaşım yaptı. Bahsettiğimiz bu kullanıcının adı Sirusavath idi ve söylediğine göre kendisi, ön sipariş kartları yapan bir şirkette çalışıyor. Bu ön sipariş kartları, genelde Birleşik Devletler sınırları içerisindeki perakendecilerde kullanılıyor. Her neyse Sirusavath isimli kullanıcının dediğine göre, geçen günlerde şirketlerine Ubisoft tarafından bir istek geldi. Bu istekte Far Cry 5 ve Assassin’s Creed Origins için ön sipariş kartları isteği bulunuyordu. Ubisoft, direkt olarak “Assassin’s Creed Origins” dediği için, bu Reddit kullanıcısı da, artık yeni oyunun Assassin’s Creed Origins olarak yeniden adlandırıldığını düşünüyor ki, hiç de haksız değil.

Ubisoft, ön sipariş kartı isteği ile birlikte, kart yapan şirkete oyunun bazı çalışmalarını da gönderdi. Bu görsel çalışmalarda, oyunun hala antik Mısır teması kullandığını görülüyor Reddit kullanıcısının dediğine göre. Far Cry 5 hakkında ise ne yazık ki hiçbir bilgi yok. Fakat, Assassin’s Creed Origins üzerinden gidecek olursak, Ubisoft ekibinin güzel bir seçim yapmış olduğunu söyleyebiliriz isim ile. Bu isim, serinin köklerine döneceğini çok daha rahat bir şekilde yansıtıyor çünkü.

Peki, verilen bu bilgi sahte olamaz mı? Tabii ki olabilir fakat bu bilgiyi paylaşan kişi, dediğimiz gibi 5 senelik bir üye ve topluluk tarafından kendisine saygı duyuluyor. Bu yüzden, kimse sahte olduğunu düşünmüyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.