Menü
https://leadergamer.com.tr/forza-motorsport-7-duyuruldu/
Assassin's Creed: Origins , Xbox Scorpio 12 Haziran 2017 0:25

Assassin’s Creed Origins, Xbox One X ile gösterildi

Oyun, Microsoft ekibinin yepyeni konsolunda çok güzel görünüyor. Yayımlanan videoya mutlaka göz atmanız lazım.


Ubisoft, her ne kadar bir E3 2017 sunumu gerçekleştirecek olursa da, oyunu ilk olarak Microsoft ekibinin sunumu sırasında gördük. Microsoft, yeni Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Origins yapıtını, Xbox One X  üzerinde çalışırken gösterdi. Daha önceki sızdırma bilgilere göre 27 Ekim 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun, Xbox One X  için de özel olarak optimize edilmiş olacak. Yani, eğer Microsoft’un yeni konsolu ile, yeni Assassin’s Creed oyununu oynayacaksanız, güzel bir görsel şölen sizleri bekliyor olacak.

Assassin's Creed Origins, Xbox Scorpio ile gösterildi

Eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdaki videodan, Assassin’s Creed Origins oyununun yayımlanan yeni ve etkileyici videosuna göz atabilirsiniz. Bu arada hatırlatalım, oyun için sızdırılan bilgilerde, “Öncelikle oyunun çıkış tarihinden bahsedelim. Dergideki açıklamalara göre, ki artık bunlar resmi bilgi değeri taşıyor, oyunun çıkış tarihi 27 Ekim 2017 olacak. Oyunun çıkış tarihi haricinde, daha dinamik bir açık dünya yapısı bizleri bekliyor olacak oyun içerisinde. Oyun içerisinde deve sürebileceğiz, su altı dalışları yapabileceğiz. Oyunun hayvan yaşamı da oldukça gerçekçi olacak. Mesela hayvanlar sadece size saldırmayacak, diğer hayvanlara da saldırabilecek. Oyundaki yetenek ağacımız ise artık RYO tipi bir yetenek ağacına dönüşecek. Rol yapma oyunu ögeleri, oyunda artacak. Tüm bunların haricinde, oyundaki ana karakterimizin adı Bayek olacak. Bayek, kalkan taşıyacak ve o kalkanla düşmandan gelen okları savuşturabilecek. Kalkana saplanan okları ile kalkandan söküp, kendiniz kullanabileceksiniz.” şeklinde belirtilen bazı detaylar da vardı. Oyun için heyecanlanmanızı sağlayabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör