Menü
https://leadergamer.com.tr/ubisoft-gamescom-2017/
Assassin's Creed: Origins , Xbox One X 8 Ağustos 2017 9:34

Assassin’s Creed Origins için 18 dakikalık Xbox One X oynanış videosu

18 dakikalık bu videoda, uzunca bir yan göreve tanıklık ediyoruz.


27 Ekim 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Assassin’s Creed Origins, Microsoft ile partner bir şekilde yoluna devam ediyor. Bu yüzden, oyun için yayımlanan her oynanış videosunda Xbox One, Xbox One S veya Xbox One X konsolunun izlerini görüyoruz. Geçtiğimiz gün de IGN ekibi tarafından 18 dakikalık bir Assassin’s Creed Origins oynanış videosu yayımlandı ve sizlerin de tahmin edebileceği gibi bu oynanış videosu Xbox One X üzerinde, 4K çözünürlükte kaydedildi. Oyun için yayımlanan bu videoda, oynanış haricinde 2 tane de yorumcu çıkıyor karşımıza. Bu yorumculardan bir tanesi IGN çalışanı, diğeri ise oyunun kreatif yönetmeni. Video boyunca bu kreatif yönetmen, oyunun dünyasının bağımsız bir şekilde yaşadığını belki 100 defa tekrarlıyor. Şimdiden kendinizi hazırlayın demek istiyoruz.

Assassin's Creed Origins için 18 dakikalık Xbox One X oynanış videosu

Assassin’s Creed Origins için yayımlanmış olan bu oynanış videosunda, uzunca bir yan göreve tanık oluyoruz. Bu yan görev sayesinde yeni mekanları, oynanış dinamiklerini ve tabii ki piramitleri de görebiliyoruz. Oyun yapımcısının dediğine göre, oyun içerisindeki her görevin kalitesi, en az bu görev kadar. Yani her görevde hatırlanabilir karakterler ve anlar bulunuyor demek bu. Tüm bunların doğru olup, olmadığını Assassin’s Creed Origins piyasaya çıktığı zaman görebileceğiz herhalde.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör