Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.06.2020

Assassin’s Creed Origins, bir süre boyunca Uplay üzerinde tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir olarak bizlerle buluşacak. Fakat bu olayı bedava dağıtılan oyunlarla karıştırmayın. Oyun, sadece bir süre bedava oynanabilecek. Ayrıca, oyunda ne ilerleme gerçekleştirirseniz, oyunu satın aldığınızda da kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Assassin’s Creed Origins, çıktığı zaman her ne kadar tepki toplamış olsa da, bir kesim tarafından da sevilmiş bir yapım olarak kayda geçti. Açıkçası, biz de Assassin’s Creed Origins’i sevdik. Yeni hali, her ne kadar bizlere yepyeni bir marka ya da oyun gibi hissettirse de, bir değişimin gelmesi şarttı ve bu da gerçekleşti. Assassin’s Creed Origins ile ilgili düşüncelerimizi paylaştığımız inceleme yazımızı burada bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins Uplay üzerinde kısa bir süre oynanabilir oluyor

Eğer Assassin’s Creed Origins oynamak istiyorsanız, bedava olarak sunulduğu tarihlerden de bahsedelim. PC platformu için ücretsiz oynanabilir olacak olan yapım 19 Haziran 2020 tarihinden 21 Haziran 2020 tarihine kadar bedava oynanabilir durumda olacak. Siz de, bu fırsattan faydalanıp oyunun nasıl bir şey olduğuna göz gezdirebilirsiniz.

2 gün az bir süre değil ama haberiniz olsun, Assassin’s Creed Origins kısa bir oyun değil. Assassin’s Creed Origins gibi bir oyundan sonra Uplay üzerinde ne gibi bedava oyunlar göreceğimizi de merak etmiyor değiliz. Hemen aşağıda bu haberimize konuk olan haberin duyurusunun yapıldığı videoyu bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.