Menü
https://leadergamer.com.tr/humble-endless-rpg-lands-bundle/
Assassin's Creed: Origins 11 Ekim 2017 10:25

Assassin’s Creed Origins için gelecek ücretli ve ücretsiz içerikler açıklandı

Ekstra para vermek isteseniz de, istemeseniz de sizler için bolca içerik olacak.


Assassin’s Creed Origins görülen o ki serinin sadece dövüş mekaniklerini değil, etkinliklere bakış açısını da değiştirecek. Dilerseniz öncelikle oyuna gelecek olan ücretsiz etkinliklerle başlatayalım. Ubisoft ekibinin açıklamalarına göre Assassin’s Creed Origins oyuncuları her gün yeni bir etkinliğe katılabilecek. Oyuna ücretsiz olarak gelecek olan ilk içerik fotoğraf modu olacak. Bunu açıklamamıza gerek yok sanıyorum. Oyunu durdurup, özel efektler ile fotoğraf çekebilmemize yarıyor fotoğraf modu. Nomad’s Bazaar ise oyuncuların her gün yapabileceği ilk ücretsiz etkinlik olacak. Muhtemelen Nomad ismini taşıyacak bir NPC bizlere her gün görevler verecek, bizler bu görevleri yapacağız ve sonucunda benzersiz hediyelere ulaşacağız.

Assassin's Creed Origins için gelecek ücretli ve ücretsiz içerikler açıklandı

Ubisoft tarafından Assassin’s Creed Origins için hazırlanan ücretsiz etkinlikler bu kadar ile sınırlı değil tabii ki. Nomad’s Bazaar haricinde bir de Trials of the Gods var. Bu etkinlik sayesinde dev gibi boyutlar sahip Mısır tanrıları ile dövüşeceğiz ve kendimizin en iyi olduğunu kanıtlayacağız. Bu etkinlikler haftada 1 kez veya ayda 1 kez düzenli olarak gerçekleşecek. Tüm bunların haricinde Mısır tarihini öğrenebileceğimiz Keşif Modu ve sınırsız dalga dalga gelen düşmanlara karşı savaşacağımız Horde modu da ücretsiz olarak oyuna eklenecek. İleri bir tarihte tabii.

Tüm bu saydıklarımız Assassin’s Creed Origins için ücretsiz etkinlikler idi. İşin bir de ücretli kısmı var. Öncelikle şunu söyleyelim, Assassin’s Creed Origins için bir Season Pass satılacak ve bu Season Pass ögesinin fiyatı 40 Dolar olacak. Season Pass sahipleri öncelikle Kasım 2017 içerisinde Roman Centurion isimli bir pakete sahip olacak. Bu paket ardından yine Kasım 2017 veya Aralık 2017 içerisinde bir de Horus Pack çıkacak. Ocak 2018 içerisinde ise oyunun ilk büyük ek paketi olan The Hidden Ones çıkacak. Takvimlerimiz Mart 2018 olduğunda ise belki de Assassin’s Creed serisinin en ilgi çekici genişleme paketi ile karşılaşacağız: The Curse of the Pharaohs. Çünkü The Curse of the Pharaohs ile ölümsüz düşmanlar ile karşılaşacağız oyun içerisinde.

Assassin's Creed Origins

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör