Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ile antik Mısır mitolojisini daha yakından göreceğiz.

Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs Güncelleme (27.02.2018)

Ubisoft tarafından gelen açıklamalara göre Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ertelendi. Fakat bu ertelenme öyle çok ciddi bir şey değil. Bu ek paket, orijinal olarak 6 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecekti ama yeni yapılan açıklamalara göre ek paket artık 13 Mart 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Orijinal Haber

Assassin’s Creed Origins için çıkacak olan iki genişletme paketinden ikincisi olan The Curse of the Pharaohs, çıkışını 6 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ile birlikte antik Mısır’ın mitolojisini daha rahatlıkla görebileceğiz ve anlayabileceğiz. Çünkü bu genişletme paketi, bahsettiğimiz mitolojiye odaklanmış olacak. Oyun için çıkacak olan bu ikinci genişletme paketinde, ölümsüz ordulara karşı savaşacağız ve Bayek isimli karakterimiz, bu yeni genişletme paketi ile daha da güçlenebilecek.

Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ile oyundaki seviye sınırı yükselecek, yeni yetenekler, silahlar, zırhlar ve çok daha fazlası oyuna eklenecek. Tüm bunlar haricinde, yeni canavarlar ile savaşıp, yepyeni bir hikayenin tadına bakabileceğiz. Peki, oyuncular bu genişletme paketine ne kadar ödeyip, sahip olabilecek? PlayStation Store üzerinde ne yazık ki bu genişletme paketi veya oyunun ilk genişletme paketi, haberi yazdığımız şu sıralarda satılmıyor. Bu yüzden net bir fiyat söylemek imkansız. Fakat tahmin edebiliriz!

Assassin’s Creed Origins için hazırlanan sezonluk geniş şu sıralar 118 TL fiyat etiketine satılıyor. Bu sezonluk geçişi satın aldığınız taktirde, birkaç bonus ögeye ve oyun için çıkacak olan iki genişletme paketine sahip olabiliyorsunuz. Eğer iki genişletme paketi için sezonluk geçiş ile 118 TL isteniyorsa, bu genişletme paketlerinin bireysel fiyatları da 50 TL ile 80 TL arasında olacaktır diye düşünüyoruz. Zaten bizce bir genişletme paketine biçilmesi gereken fiyat da budur.

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs ne zaman çıkacak?

“Çok beğenilen Assassin’s Creed serisi yeni hikâyeleriyle ve görevleriyle, keşfedilmeyi bekleyen heyecan verici yeni dünyasıyla ve tamamen yenilenen dövüş sistemiyle konsollara ve PC platformuna geri dönüyor. Assassin’s Brotherhood’un doğduğu ana kadar binlerce yıl önceye giden Assassin’s Creed hkâyesinde kum krallıklarını keşfedin. Bir kılıç ustası ve eğitimli katil olan Bayek’i akılda kalıcı görevlerle ve unutulmaz mitlerle dolu bir açık dünyada kontrol edin.

Yeni silahlar toplamanıza ve Bayek’in ölümcül yeteneklerini kendinize özgü oyun tarzınızla geliştirmeye imkân tanıyan yenilenmiş, ganimet kazandıran ilerleme sistemiyle kendinize ve düşmanlarınıza meydan okuyun. Nil Deltası’nın yeşilliklerle dolu topraklarından Siwa Oasis’in izole bölgesine veya Giza ve Memphis’in inanılmaz piramitlerine kadar antik Mısır’ın ikonik dünyası keşfedilmeyi bekliyor.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın