Assassin’s Creed Origins, milattan önce 2300 yılında geçecek

Assassin’s Creed Origins, milattan önce 2300 yılında geçecek

Bayağı zekice bir yol ile öğrenildi bu bilgi.

Dün, sizlere bir haber sunmuştuk. Bu haberimizde, Assassin’s Creed Origins için yayımlanan ilk görseli sizlere sunmuştuk. Aslında bu görsel, resmi olarak yayımlanmamıştı. Reddit üzerinden sızdırılmıştı. Fakat Eurogamer, bu görselin kesinlikle oyuna ait olduğunu doğrulamıştı. Aşağıdan da görebileceğiniz bu görsel, bizlere su üzerinde bir sahne sunuyor. Fakat görselin sol üst köşesine bakarsanız, o anda aktif olan görevleri görebilirsiniz. İşte o görevlere bakarak, oyunun hangi tarihlerde geçeceğini rahatlıkla öğrenebiliyoruz. Dilerseniz bu konunun detaylarına, haberimizin devamından göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Origins, milattan önce 2300 yılında geçecek

Sizlerin de yukarıdan görebileceğiniz gibi, şu an aktif olan 2 görev var oyunda. İlki, bir timsahı öldürmek ki, bu bir takma isim mi, yoksa gerçekten mi timsah öldüreceğiz, şu an tahmin edemiyoruz. İkinci görev ise, “Follow Shady to Khenut’s Villa” olarak geçiyor. Shady isimli birini, Khenut villasına kadar takip edeceğiz yani. Peki, bu görevden nasıl çıkartabiliyoruz oyunun geçeceği zamanı? Hemen cevaplayalım: Khenut, Fifth Dynasty of the Old Kingdom zamanında Mısır’ın kraliçesi idi. Khenut, Mısır’ı milattan önce 2494 ile 2345 arasında yönetmişti. Bu da demek oluyor ki Assassin’s Creed Origins, bu zamanların arasında geçecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.