Assassin’s Creed Origins için ilk görsel sızdırıldı ve bu görsel kesinlikle gerçek

Assassin’s Creed Origins için ilk görsel sızdırıldı ve bu görsel kesinlikle gerçek

Görsel haricinde, oyun hakkında onlarca detay da sızdırıldı. Bayağı sağlam olacak Assassin's Creed Origins.

Geçtiğimiz günlerde, ortaya çıkan bir rapor ile Assassin’s Creed Empire oyunun aslında Assassin’s Creed Origins olduğunu öğrenmiştik. Tabii ki bu bilgi resmi değil, sızdırma idi. Bugün ise o raporların üstüne, Assassin’s Creed Origins hakkında daha fazla bilgi ve görsel sızdırıldı. Bilgiler bir yana, sizlerin de aşağıdan görebileceği bu görsel, Eurogamer kaynakları tarafından doğrulandı. Yani hemen aşağıda göreceğiniz bu görsel, kesinlikle Assassin’s Creed Origins oyununa ait. Dilerseniz haberimizin devamından, oyun hakkında sızdırılan detaylara da göz atabilirsiniz. Bu detayları okuduktan sonra, heyecanınıza hakim olamayacaksınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Origins için ilk görsel sızdırıldı ve bu görsel kesinlikle gerçek

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, ayrıca daha önce de sızdırıldığı gibi, Assassin’s Creed Origins içerisinde deniz yolunu kullanma bulunuyor. Aslında bu haberlerde, denizde savaşıldığı da söyleniyordu fakat bu görsele bakarak, onu söylemek zor. Assassin’s Creed IV: Black Flag tadında bir savaş olabileceğini biz pek düşünmüyoruz. Her neyse, şimdi oyun hakkında sızdırılan bilgilerden bahsedelim isterseniz. Öğrendiğimize göre, bu oyun üzerinde çalışan ekibin çoğunluğu, Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu geliştiren kişilerden oluşuyor. Zaten bu yüzden oyun içerisinde deniz savaşları görüyoruz büyük bir ihtimalle.

Tüm bunların haricinde, oyun tabii ki geçmiş zamanda geçecek fakat modern zamanları da ziyaret edeceğiz. Fakat bu modern zamanlarda Desmond Miles olmayacak. Bu konuda, oyuncular üzülecektir sanırım. Her neyse, oyunun motoru ise, Anvil motorunun yenilenmiş bir sürümü olacak. Oyunun tam tanıtımını ise E3 2017 sırasında göreceğiz, Ubisoft tarafından tabii ki. Fakat bu oyunu ilk olarak E3 2017 sırasında görmeyeceğiz, Ubisoft, bir açıklama yapacak bu ay sonunda. Assassin’s Creed Origins, resmi olarak ay sonunda görünecek ilk olarak.

Peki, bu oyun ne zaman çıkacak? E3 2017 sırasında resmi olarak gösterileceği söylenen Assassin’s Creed Origins, söylentilere göre 2018 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Büyük bir ihtimalle Mart 2018 olacak tarih. Ayrıca büyük bir haber geliyor: Bu oyunun PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, Project Scorpio, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi bekleniyor. Evet, Nintendo Switch, ilk Assassin’s Creed oyununa kavuşacak büyük bir ihtimalle.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.