Assassin’s Creed Origins, deniz savaşlarını ve çok daha fazlasını bulunduracak

Assassin’s Creed Origins, deniz savaşlarını ve çok daha fazlasını bulunduracak

Ayrıca oyun, şu an The Elder Scrollls V: Skyrim ile karşılaştırılacak seviyede.

Assassin’s Creed Origins hakkında 2 karakter bulunması, deniz savaşlarına katılacağımız gibi bilgiler ortaya çıkmış olabilir. Haberimizde sizlerle paylaşacağımız bilgilerin tamamen doğru olmasına garanti veremiyoruz, çünkü bütün bilgiler WWG‘nin Ubisoft‘taki anonim kaynaklarından almış oldukları bilgiyi size aktarıyoruz. Fakat, fikrimizi soracak olursanız, heyecanlı bir oynanış sunacağını düşündüğümüz bu özelliklerin gerçek olmasını biz de çok isteriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Origins

WWG‘nin kaynaklarının söylediğine göre, Assassin’s Creed Origins oyununda bizi antik Mısır‘da geçen geniş bir açık dünya bekliyor. Söylenilenlere göre, hikaye orijinal suikastçiler loncasının etrafında gerçekleşecek ve bir kadın ile bir erkek olmak üzere 2 adet ana karakterimiz bulunacak. Yapı olarak daha az çizgisel olacak. Karakter ilerleme sistemi de hikayeye daha az bağlı olacak. Hatta oyun defalarca Bethesda Game Studios‘un başarılı yapımı olan The Elder Scrolls V: Skyrim ile de karşılaştırılmış. Söylenilenlere göre, proje şu ana kadar olumlu tepkiler almış şirket içerisinden.

Görünüşe göre, Assassin’s Creed serisinin diğer oyunlarına göre ciddi anlamda daha fazla özgürlük sunacak. Bu da, serinin eski oyunlarına göre daha fazla keşfedilecek alan demek oluyor. WWG‘nin bir kaynağı, bu oyunun Assassin’s Creed serisinin geliştirilmiş en büyük eseri olduğundan bahsetmiş. Hatta, oyunun birkaç yıldır geliştirilme aşamasında olduğunu da söylemiş kaynaklar. The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi geliştirilmesi uzun süre almış oyunların kalitesi belli, fakat Assassin’s Creed serisinin önceki oyunlarına baktığımızda heyecanlansak mı emin olamıyoruz.

Keşfedebileceğimiz yerler antik Mısır‘ın topraklarından ibaret değil söylenilenlere göre. Oyuncular aynı zamanda muhtemelen Yunanistan‘a kadar uzayan bir alanda rahat rahat keşif yapabilecek. WWG‘ye iletilenlere göre botlar da oyuna dönüyor, bu da oyuncuların Akdeniz‘e yelken açabilmesi demek oluyor. Tahmin edebileceğiniz üzere heyecanlı deniz savaşları da bizleri bekliyor olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Origins yapıtında bizi nelerin beklediği tam olarak kesin değil, fakat bu bilgiler gerçekten heyecan verici. Umarız ki Ubisoft bu konuda başarılı olur ve seriyi tekrar zirvelere çıkarabilir. Son olarak oyunun 2017 yılının sonbahar aylarında bizlerle buluşacağını da ekleyelim. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.