Menü
https://leadergamer.com.tr/nvidia-ansel-pes-2018/
Assassin's Creed: Origins 6 Ekim 2017 18:34

Assassin’s Creed Origins için resmi 4K görseller yayımlandı

Ubisoft belki yine klasik bir Assassin’s Creed yapıyor ama oyun yine de çok hoş görünüyor.


27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülecek olan Assassin’s Creed Origins için resmi 4K görseller yayımlandı. Ubisoft tarafından yayımlanan bu görseller açıkçası bizi oyuna biraz daha yakınlaştırdı. Evet, tam anlamıyla görsellikten yana olmamak gerekiyor video oyunlarında. Çünkü bu oyunların temeli oynanış, görsellik değil. Yine de az çok Assassin’s Creed Origins oyununun oynanışı anladık, oyun hakkında fikrimizi edindik. Şimdi, biraz da oyunun görselliği ile gözlerimizi şenlendirelim. Haksız mıyız?

Assassin's Creed Origins için resmi 4K görseller yayımlandı

Dilerseniz hemen aşağıdan sizler de oyun için yayımlanmış resmi 4K görsellere göz atabilirsiniz. Ardından da oyun hakkında yapabilecek pek bir şeyimiz kalmayacak. Sadece oyunun çıkış tarihini bekleyeceğiz, oyunu alacağız ve incelemesini sizlere yetiştirmeye çalışacağız. Kulağa şimdilik güzel geliyor!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör