Assassin’s Creed Odyssey, serinin yeni oyunu olabilir

Assassin’s Creed Odyssey, serinin yeni oyunu olabilir

Yeni Assassin’s Creed oyunu, Yunan temasına sahip olacak.

Ortaya çıkan yeni söylentiler, E3 2018 sırasında beklenmedik bir Ubisoft oyunu görebileceğimize işaret ediyor. Daha önceden ortaya çıkan bilgiler 2017 yılının sonundan beri yeni bir Assassin’s Creed oyununun geliştirildiğini göstermişti. Şimdi ise, bir sızıntı ile birlikte serinin yeni oyununun adı ve teması ortaya çıktı. Assassin’s Creed Odyssey, serinin yeni oyunu olacak ve Yunan teması sunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Odyssey

Fransız İnternet sitesi Jeuxvideo Live tarafından paylaşılan bir görselde, oyunun tanıtım eşyalarından biri görülüyor. Bir anahtarlık olduğu açık olan eşyanın üzerindeki Assassin’s Creed Odyssey yazısı ise oldukça dikkat çekici. Geçtiğimiz günlerde bir 4Chan kullanıcısı serinin yeni oyununa dair açıklamalarda bulunmuş ve adını bizlere sunmuştu. Bunun yanı sıra Yunan temasına sahip olacağı yine 4Chan kullanıcısı tarafından belirtilmişti.

Anahtarlığın bir Yunan savaş başlığı şeklinde olması, şimdiye kadar ortaya çıkan tüm bilgileri doğruluyor diyebiliriz. Paylaşılan görsel ne kadar gerçek bilmesek de, en azından bir Ubisoft ürünü gibi görünen anahtarlığı içerdiğini belirtebiliriz. Oyunun logosunda da görülen Yunan savaş başlığı, oyunun temasını bire bir yansıtarak bizlere neler göreceğimizi de gösteriyor. Eğer bu bilgiler doğru ise, kısa bir süre içerisinde oyun hakkında yeni detaylar ortaya çıkabilir.

Assassin’s Creed Odyssey oyunculara neler sunacak?

4Chan üzerinde ortaya çıkan bilgilere göre, yeni yeni tanımaya başladığımız Bayek ve Aya karakterleri bu oyun ile birlikte geri dönecek. Bu karakterlerin yanı sıra, iki farklı ana karakter daha oyuncular ile tanıştırılacak. 2018 yılının sonlarında çıkışını gerçekleştirmesi planlanan yeni oyunun Assassin’s Creed IV: Black Flag’de olduğu gibi deniz savaşlarına odaklanması da bekleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.