Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 23.08.2021

Çıktığı günden bu yana tam 3 yıl geçen Assassin’s Creed Odyssey, yeni nesil güncellemesini alıyor. Oyun artık 60 FPS çalışacak. Oyun 1.6.0 yamasıyla beraber yeni nesil konsollarda sabit 60 FPS çalışabilecek. Ayrıca Ubisoft’un bir online projesi olan Assassin’s Creed Infinity için yeni söylentiler çıktı.

Assassin’s Creed Odyssey için bu güncelleme 24 Ağustos tarihinde geliyor

Bu özellik, 24 Ağustos’ta PS5 (470MB) ve Xbox Series X|S (370MB) için Assassin’s Creed Odyssey güncellemesi 1.6.0’ın bir parçası olarak tanıtacak. Güncelleme 24 Ağustos Salı günü TSİ 09.00’da indirilebilir olacak. Bu güncellemeyi alarak oyun artık 60 FPS çalışacak. Bu yüzden bu güzel oyuna yeniden yüzlerce saat harcayabiliriz.

Odyssey, Ekim 2018’de piyasaya çıkmıştı. Fate of Atlantis hikaye genişletmesi oyuncuların kendi görevlerini oluşturmaları ve toplulukla paylaşmaları için bir hikaye modu da dahil olmak üzere önemli miktarda DLC ile desteklemişti.

Ayrıca Assassin’s Creed Infinity‘nin birden fazla tarihsel dönemde geçen ve zamanla canlı bir hizmet olarak gelişen devasa bir çevrimiçi oyun olacağı sızdı. Ubisoft’un baş finans sorumlusu Frédérick Duguet, Infinity’i şöyle açıklamıştı.”Assassin’s Creeds’in zengin anlatı deneyimleri mirasına sadık kalacak” olarak bahsetmişti. Bunun haberini sizinle paylaşmıştık.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın seri için bir ilk olarak oyunun 2 yıl boyunca destekleneceğini duyurmuştu. Assassin’s Creed Infinity kod adlı yeni bir projenin çalışmalarda olduğunu doğrulamıştı. Bununla birlikte Infinity, Ubisoft Quebec (Odyssey) ve Ubisoft Montreal (Origins ve Valhalla) arasındaki bir işbirliği olarak geliştiriliyor. 

Aynı zamanda Assassin’s Creed Odyssey için bir incelememiz mevcut. Eğer oyun hakkında bilgi almak istiyorsanız incememize bakabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.