Assassin’s Creed Odyssey basılı materyalleri Ubisoft tarafından duyuruldu

Assassin’s Creed Odyssey basılı materyalleri Ubisoft tarafından duyuruldu

Oyuna ait roman, sanat kitabı ve resmi rehber bu şekilde ortaya çıkmış oldu.

Ubisoft klasik basılı materyaller serisini bozmayarak Assassin’s Creed Odyssey sanat kitabı, romanı ve resmi rehberini duyurdu. Oyunun evrenine çok daha geniş bir biçimde bakabilmenizi sağlayacak olan basılı materyaller, sonbahar aylarında piyasaya sürülecek. Oyunu çok daha detaylı incelemenizi ve hareketlerinizi planlamanızı sağlayacak olan resmi rehberin ise profesyonel bir şekilde hazırlandığı belirtiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Odyssey basılı materyalleri Ubisoft tarafından duyuruldu

Assassin’s Creed Odyssey romanı, bütün olayları Kassandra’nın bakış açısından takip ediyor olacak. Oyunun ana senaryosu, Peloponez Savaşı dönemini ve bu sırada yaşananları konu alıyor. Ailesi tarafından bırakılan ve Sparta’yı terk etmek zorunda kalan Kassandra, Kefalonya’da paralı askerlik yapmaya başlıyor. Karakterimizin oyun boyunca takip edebileceğiniz hikayesini, basılı bir şekilde aklınıza yerleştirebiliyorsunuz. Elinizde tuttuğunuz bir kitap olmasını istiyorsanız, bir romanın vazgeçilmez olduğunu söylememize gerek bile olmayacaktır.

Daha önce pek çok oyunda da gördüğümüz gibi, Assassin’s Creed Odyssey sanat kitabı oyunculara sunulacak. Titan Books tarafından okuyuculara sunulacak olan bu kitap, oyunun dünyasını keşfetmenizi ve buraya bir adım atmanızı sağlayacak. Özellikle hayal gücünüzü güçlü tutmak ve Yunanistan’ın o dönemlerini düşünmek istiyorsanız, Assassin’s Creed evreni ile birleştirilmiş bu sanat kitabını seveceksiniz demektir.

Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey resmi rehberini de sunuyor.

Eğer iddialı oyuncular arasında yer alıyorsanız, oyunu nasıl oynayacağınızı tüm detayları ile anlatan bir rehbere göz atabileceksiniz. Prima Games tarafından sunulacak olan Assassin’s Creed Odyssey resmi rehberi, bir haritayı da içeriyor. Bunun yanı sıra hayranlara özel bir mesaj, tüm görevlerin nasıl tamamlanacağının ve ekipmanların anlatım ve toplanabilir içeriklerin yerlerini gösteren bilgiler de rehber ile sunuluyor. 5 Ekim 2018 tarihinde piyasaya sürülecek olan Assassin’s Creed Odyssey hakkında yeni bilgileri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.