Assassin’s Creed Odyssey fragmanı ile yeni diyalog sistemine değinildi

Assassin’s Creed Odyssey fragmanı ile yeni diyalog sistemine değinildi

Assassin’s Creed serisinin yeni hali hakkında ne düşünüyorsunuz?

Günümüzün merakla beklenene oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Assassin’s Creed Odyssey için yepyeni bir video paylaşıldı. Ubisoft ekibi tarafından yayımlanmış olan yeni video, bizlere oyun içerisinde sunulacak olan önemli bir özelliği gösteriyor. Bildiğiniz üzere, Assassin’s Creed Odyssey içerisinde diyalog seçenekleri özelliği bulunacak. Bu özellik sayesinde olayların gidişatı konusunda etkili olabileceğiz. Yeni yayımlanana Assassin’s Creed Odyssey fragmanı da, tam olarak bahsini etmekte olduğumuz bu yeni diyalog seçimi özelliğine değiniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Odyssey içerisinde hikayenin gidişatını etkileyebileceğiz

Serinin daha önceki oyunlarına baktığımızda, Assassin’s Creed Odyssey ve Assassin’s Creed Origins’in hiç de bir Assassin’s Creed oyunu gibi hissettirmediğini belirtmek mümkün. Fakat bu durum, aslında hiç de kötü bir şey değil. Monotonlaşan bir seriye yepyeni mekanikler getirildi ve bambaşka bir boyut kazanıldı. Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Assassin’s Creed Odyssey fragmanı da, yeni getirilen mekaniklerden bir tanesi olan diyalog seçenekleri konusuna değiniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Biz oyuncuların beğenisine 5 Ekim 2018 tarihi itibari ile sunulacak olan Assassin’s Creed Odyssey hakkında her geçen gün daha yeni veya daha detaylı bilgiler ediniyoruz. Her gelen yeni bilgi veya detay ile de, oyunu daha yakından tanıyoruz. Her ne kadar büyük bir kesimin fikri, Assassin’s Creed serisinin yeni hali konusunda pek olumlu olmasa da, bizim fazlasıyla beğendiğimizi söylememiz yalan olmaz. Değişim için cesaret gerekli ve Ubisoft ekibi de bu cesareti fazlasıyla iyi bir şekilde gösterdi.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.