Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.08.2018

Assassin’s Creed Odyssey, açıkçası merakla beklediğimiz yapımlardan bir tanesi olarak gösterilebilir. Bizleri asıl bu kadar merakta bırakan oyunun Assassin’s Creed Origins’ten ne kadar farklı olacağı. Sonuçta, neredeyse aynı oyunu oynayacağız gibi geliyor. Fakat Ubisoft tarafından verilen bilgiler, Assassin’s Creed Odyssey’in bambaşka bir tecrübe olacağı yönünde. Ubisoft, bu iddiasını bizlere göstermek amacıyla da, oyun hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışıyor. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Assassin’s Creed Odyssey içerisindeki deniz savaşlarını ve keşif özelliğini konu alıyor.

Assassin’s Creed Odyssey içerisindeki deniz savaşları ve keşif özelliği gösterildi

5 Ekim 2018 tarihinde bizlerle buluşacak olan Assassin’s Creed Odyssey, koskocaman bir harita ile karşımıza çıkacak. Deniz savaşlarının da büyük bir yeri olacağı için, Ubisfot ekibi oyundaki dalga ve su simülasyonu sistemini geliştirdi. Bu da, bizlere Assassin’s Creed Odyssey oynarken daha iyi ve gerçekçi bir tecrübe sunacak. Deniz savaşları daha hızlı gerçekleşecek ve aynı zamanda mesafe açısından da yakın olacak. En iyisi biz lafı daha fazla uzatmayalım ve fragmanı izleyerek siz kendi gözlerinizle görün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.