Assassin’s Creed Odyssey hakkında ilk bilgi sızdı bile

Assassin’s Creed Odyssey hakkında ilk bilgi sızdı bile

Ubisoft, o hep istediğimiz oynanış unsurlarından birinin sözünü veriyor. Bilginin PlayStation Store üzerinden sızmış olması da, ayrı bir konu.

Uzun süredir bizlerle birlikte olan Assassin’s Creed serisi, geçtiğimiz günlerde yolda olan yeni üyesi olan Assassin’s Creed Odyssey ile karşımıza tekrar çıkmıştı bildiğiniz üzere. Oyun hakkında çok aşırı detay verilmemişti şimdiye kadar fakat gerek de kalmadı. Zira, PlayStation Store üzerinde açılan bir açıklama kısmı, oyun hakkında bizlere birkaç detay vermeyi başardı bile. Elbette bunun bilerek yapılmış olduğunuz zannetmiyoruz ve zaten durumdan da pek şikayetçi olduğumuzu söyleyemeyiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Odyssey hakkında ilk bilgi sızdı bile

Assassin’s Creed Odyssey de bizleri RPG unsurlarıyla karşılayacak gibi görünüyor

Haberimizde sizlerle birlikte paylaşmış olduğumuz görsel, bir Reddit kullanıcısı tarafından kayda alınmış ve paylaşılmış. Açıklama kısmındaki, “Kaderinin kontrolünü eline al ve kendi epik maceranı yaz.” ile başlayan cümle, bizlere oyunun hangi türde karşımıza çıkacağını anlatıyor. Fazla kafa yormaya gerek bile olmadan RPG türü ile karşımıza çıkacağını söylemek mümkün. Yani, serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed Origins benzeri bir oyun sistemi ile karşılaşacağız anlaşılan.

Assassin’s Creed Odyssey, muhtemelen serinin bir önceki RPG ağırlıklı oyunundan dersler çıkartıldığı için çok daha iyi içeriklerle karşımıza çıkacaktır. Her tercihin de önemli olacağının belirtilmesi, RPG konusunda çok güzel adımlar atılmış olduğunun bir göstergesi olabilir. Elbette tam olarak nasıl bir yapım olacağını sadece böyle bir açıklamadan kestirmek mümkün değil. Fakat anlaşılan, hep istediğimiz atılan her adımın önemli olması özelliği, bizleri bu seride en sonunda karşılayacak.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.