Assassin’s Creed Odyssey, 1.5.0 yaması ile güncellendi

Assassin’s Creed Odyssey, 1.5.0 yaması ile güncellendi

Oyunun 1.5.0 yamasının 9GB boyutunda olduğunu şimdiden söyleyelim.

Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Odyssey, uzun süredir büyük bir yama ile güncellenmiyordu. Ubisoft, 1.5.0 yamasını oyunculara sunarak oyundaki hataların büyük bir kısmını daha ortadan kaldırmış oldu. Oynanış, görüntü ve ses kalitesi gibi pek çok alandaki hataların giderildiği yama tam olarak 9GB boyutunda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft E3 2018: The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey ve dahası

Ubisoft tarafından paylaşılan yama notlarına göre 9 GB boyutunda olan yama, Steam kullanıcılarının pek çoğunda 3.8 GB olarak görünüyor. Bunun dışında eğer oyunu Uplay platformu üzerinden oynuyorsanız muhtemelen 9GB boyutunda bir indirme ile karşılaşacaksınız. Dilerseniz, yazımızın devamından yeni Assassin’s Creed oyununun 1.5.0 yamasının notlarının bir kısmına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, buradaki bağlantıdan Ubisoft’un yama notlarının tamamını incelemeniz de mümkün.

Oyunun 1.5.0 yaması, hikaye yaratıcısı modundaki pek çok sorunu gideriyor. Bunun yanı sıra, New Game+ modundaki ve Görevler seçeneğindeki pek çok hata da bu güncelleme ile oyundan uzaklaştırılıyor. Tüm bunlara ek olarak, doğal olarak, güncelleme oynanışa da yenilikler ve ufak düzeltmeler getiriyor. Örneğin, gemi kullanırken belli açılarda belli sesleri duyamamanıza neden olan bir hata Assassin’s Creed Odyssey 1.5.0 yaması ile gideriliyor.

Assassin’s Creed Odyssey 1.5.0 Yama Boyutları ve Erişim Saatleri

Xbox One: 10.8 GB @ 09:00 Perşembe

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS4: 13.3 GB @ 09:00 Perşembe

PC: 9.0 GB @ 16:00 Perşembe

Yukarıda belirttiğimiz saatleri göz önüne alarak oyunun son güncellemesini indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.