Assassin’s Creed IV: Black Flag, Ubisoft tarafından ücretsiz olarak veriliyor

Assassin’s Creed IV: Black Flag, Ubisoft tarafından ücretsiz olarak veriliyor

Assassin’s Creed IV: Black Flag haricinde ücretsiz olarak World in Conflict oyununa da sahip olabilirsiniz. Hem de sonsuza kadar!

Ubisoft, yıl sonunu nasıl kutlayacağını oldukça iyi biliyor. Ekipten gelen yeni açıklamalara göre Uplay kullanan PC oyuncuları, tamamen ücretsiz bir şekilde, sonsuza kadar Assassin’s Creed IV: Black Flag ve World in Conflict oyunlarına sahip olabilir. Eğer sizler de tamamen ücretsiz bir şekilde Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununa sahip olmak istiyorsanız, 11 Aralık 2017 ile 16 Aralık 2017 tarihleri arasında PC üzerinden Uplay sistemine ulaşarak, oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun tamamen sizin olacak. World in Conflict oyunu için de aynı şey geçerli sayılır fakat World in Conflict oyununun tarih aralığı biraz farklı.

Assassin’s Creed IV: Black Flag, Ubisoft tarafından ücretsiz olarak veriliyor

Eğer sizler de Uplay üzerinden ücretsiz bir şekilde World in Conflict oyununu kütüphanenize eklemek istiyorsanız, uymanız gereken tarih aralığı 4 Aralık 2017 ile 11 Aralık 2017 olacak. Ayrıca bu tarihler arasında Soviet Assault genişletme paketi de ücretsiz olacak. Oyunlardan da genel olarak bahsetmek gerekirse, ne yazık ki World in Conflict hakkında çok fazla şey söyleyemeyeceğiz. World in Conflict tamamen bir PC klasiği ama biz çok oynama vakti bulamadık. Assassin’s Creed IV: Black Flag ise bizim en sevdiğimiz Assassin’s Creed oyunları arasında 2. sırada. Bu yüzden kesinlikle Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu denemenizi öneriyorum. Özellikle o seriye uzak bir oyuncu iseniz. Çünkü Ubisoft, o oyun ile yeni oyuncuları oldukça güzel bir şekilde karşılıyor.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın