Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 20.07.2021

 Bildiğiniz üzere Bloomberg bir kaç hafta önce bir rapor yayınlamıştı ve zamanla live service olarak gelişecek devasa bir online Assassin’s Creed olduğunu iddia etmişti ve Ubisoft oyunu resmen duyurmuştu.

Raporda, önceki Assassin’s Creed oyunlarının belirli tarihsel dönemlerde geçse de Assassin’s Creed Infinity’nin birden fazla dönemde geçeceği ve bunun zamanla daha da genişleyebileceği belirtildi.

Ubisoft daha sonra bir blog gönderisinde oyunun varlığını doğruladı. Başlığın ne hakkında olduğu hakkında hiçbir bilgi vermedi, sadece bunun Ubisoft Montreal (Assassin’s Creed Origins ve Valhalla) ve Ubisoft Quebec (Assassin’s Creed Odyssey ve Assassin’s Creed Syndicate) arasındaki bir işbirliği olduğunu belirtti.

Ancak Salı günü yayıncının ilk çeyrek kazanç çağrısı sırasında konuşan Ubisoft’un baş finans sorumlusu Frédérick Duguet, Infinity’yi “serisi için heyecan verici ve iddialı bir proje” olarak nitelendirdi.

Ayrıca Ubisoft, ” Assassin’s Creed’in DNA’sına sadık kalmaya kararlı olduğunu, yani yüksek kaliteli anlatı deneyimleri ile geldiğimizi” söyledi.

Duguet ayrıca şunları ekledi: “Proje kod adı Infinity ile ilgili olarak, Assassin’s Creed’in zengin anlatı deneyimleri mirasına sadık kalırken, hem markanın erişimini hem de yinelenen profili önemli ölçüde genişletme potansiyeline sahip gelecek için heyecan verici planlarımız var.

“Geliştirmenin erken aşamalarında ve zaman içinde daha fazla ayrıntı paylaşacağız.”

Bu ayın başlarında Montreal ve Quebec stüdyoları arasındaki işbirliğini tartışan Ubisoft şunları söyledi: “Batonu oyundan oyuna aktarmaya devam etmek yerine, bunun Ubisoft’un en sevilen serilerinden birinin daha entegre ve daha entegre bir şekilde gelişmesi için bir fırsat olduğuna derinden inanıyoruz.

Ubisoft’un neresinde olurlarsa olsunlar, stüdyolara daha az odaklanan ve daha çok yetenek ve liderliğe odaklanan işbirlikçi bir tarz. “En önemlisi, Assassin’s Creed her zaman karakterlerinin, konumlarının ve kültürlerinin tasvirini etkileyen çeşitli geçmişlere ve bakış açılarına sahip çok kültürlü ekipler tarafından geliştirildi.

“Her zaman iyileştirmeye yer olduğunu bilsek de, bu yeni yapının ekiplerimizdeki çeşitliliğin ve temsilin büyümeye devam etmesini ve oyuncularımızınkiyle eşleşmesini sağlamamıza izin verdiğine inanıyoruz.”

Assassins Creed İnfinity için en erken çıkış tarihi 2024

Oyunla ilgili başka bilgiler verilmesede oyunun en erken 2024’te çıkış yapması bekleniyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.