Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.12.2016

Bu yıl oyun yerine film çıkması gerçekten değdi mi? Bunun cevabını ilk inceleme puanları veriyor.

assassins_creed_movie_still_may_3-600x400

Sevilen seri Assassin's Creed'in bu yıl ilk defa yayımlanacak olan sinema filmi yarın vizyona giriyor. Serinin uzunca bir zaman oyunlarında konu edindiği 21 Aralık ve Kıyamet temalarının ardından filminin de bu tarihte çıkması biraz manidar. Peki heyecanla izlediğimiz fragmanlardan sonra Assassin's Creed, bekleneni verdi mi? Bunun cevabı aşağıdaki ilk inceleme puanlarında saklı:

Birçok popüler sinema eleştirmeni haber sitesi, filmi açıkça beğenmemiş durumda. Bunun en büyük nedeni geçmişte geçen sahnelerin, günümüzde geçen sahnelere oranla çok az olması olabilir. Bir diğer düşünce de bu filmin bir üçleme olarak düşünülmesi ve yarım kaldığı için eleştirmenlerin pek içini açmadığı yönünde. Peki standart sinema izleyicisi? Bunun cevabı yarından itibaren belli olacak.

Assassin's Creed filmi 21 Aralık 2016'da vizyona giriyor. İspanyol Engizisyonu'nda Suikastçi Callum Lynch'in hayatını anlatacak orjinal bir hikayeye sahip film için siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu hikayeden güzel bir üçleme çıkar mı? Yoksa Ubisoft bu hikayeyi yeni Assassin's Creed oyunlarına mı eklemeliydi? Yorumlara bekliyoruz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.