Menü
https://leadergamer.com.tr/en-cok-oynanan-pc-oyunlari-haziran-2017/
Anime , Assassin's Creed 5 Temmuz 2017 16:01

Assassin’s Creed evreninde geçen bir anime hazırlanıyor

Assassin’s Creed, hayatımızdaki her noktaya girecek anladığımız kadarıyla.


Netflix üzerinde yayımlanacak olan Castlevania Netflix isimli bir şovu hazırlayan Adi Shankar, yeni yapıtını duyurdu. Yapılan duyuruya göre Adi Shankar, Assassin’s Creed evreninde geçen bir anime hazırlıyor. Facebook üzerinden yapılan bu açıklamada Adi Shankar, “Yeni projemi seçtiğimi herkese duyurmak istiyorum. Rüyalarımın peşinden koşmak için Los Angeles’a geldiğimde, ilk Assassin’s Creed oyununu oynamıştım. Şimdi ise Ubisoft, inanılmaz bir şekilde bana Assassin’s Creed evreninde geçen bir anime hazırlamamı istedi.” dedi.

Assassin's Creed evreninde geçen bir anime hazırlanıyor

Bu duyuru, muhtemelen geçtiğimiz aylarda söylentilerini duyduğumuz TV serisi olabilir. Bu TV serisi üzerinde Ubisoft Motion Pictures çalışıyordu. Ubisoft Motion Pictures ayrıca Tom Clancy’s The Division ve Tom Clancy’s Splinter Cell filmleri üzerinde de çalışıyor aktif olarak. Görülen o ki, Ubisoft elinde bulunan birçok popüler video oyunu serisini, sadece video oyunu evreninde tutmak istemiyor. Sinemalara ve hatta televizyonlarımıza bile yoğun bir şekilde, bu video oyunları serileri girecek gibi görünüyor.

Peki, bu haber hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Assassin’s Creed serisinin anime evrenine taşınacak olması, sizi etkiliyor mu? Yapılacak olan bu anime yapıtını izlemek istiyor musunuz peki? Yoksa tamamen anime olaylarına karşı mısınız? Kişisel olarak ben, anime izlemekten pek hoşlanmıyorum ama bir video oyunu serisinin de dallanıp budaklanması, oldukça hoşuma gidiyor.

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör