Sızdırılan Assassin’s Creed: Empire görselleri, resmi olarak yalanlandı

Sızdırılan Assassin’s Creed: Empire görselleri, resmi olarak yalanlandı

Kötü oldu bu.

Assassin’s Creed serisi, oyun sektörünün en büyük ve en popüler serilerinden bir tanesi. Ubisoft çatısı altında bulunan bu seri, 2016 senesine kadar düzenli olarak piyasaya sürülüyordu. Fakat geliştirici ve dağıtımcı ekip, 2016 senesinde seriye yeni bir oyun katmak istemediklerini belirtti. Bu yüzden serinin severleri, gözlerini 2017 senesine çevirdi. Bu sene içerisinde yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkacak mı, resmi olarak bilemiyoruz ama uzun bir süredir Assassin’s Creed: Empire isimli bir oyunu görüyoruz internette. Oyunun ismi, bilgileri ve görselleri, bu güne kadar sürekli olarak sızdırıldı. Sızdırılan bu bilgiler ise, birkaç saat önce Ubisoft tarafından resmi olarak yalanlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sızdırılan Assassin's Creed: Empire görselleri, resmi olarak yalanlandı

Daha önce sizlere aktardığımız bir haberde, Ubisoft ekibinin içerik müdür olan Aymar Azaizia’nın Reddit üzerinde bir AMA gerçekleştirdiğinden bahsetniştik. Bu AMA sırasında bahsi geçen serinin televizyon dizisi hakkında konuşulmuştu. Serinin artık resmi bir şekilde onaylanan televizyon serisi haricinde, bu içerik müdür aynı zamanda Assassin’s Creed: Empire sızdırma bilgilerinden de bahsetti. Bu sızdırma bilgileri, kısaca yalanlayan müdür, yeni oyun hakkında doğal olarak bilgi vermedi. Açıkçası bu kadar kısa ve açıklamasız bir yalanlama, bizleri tatmin etmedi fakat yapabilecek bir şeyimiz yok ne yazık ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft ekibinin içerik müdür olan Aymar Azaizia ayrıca oyun sektöründeki diğer yeni oyunlardan bahsetti ve bu konuda, “Assassin’s Creed II oyunu ile işe başladım ve o oyunu piyasaya sürdüğümüz dönemde Mass Effect 2 ve Uncharted 2: Among Thieves oyunları da çıkışına hazırlanıyordu. Bu, oyuncular için çok güzel bir durum. Bizler ise bu yüzden kendi oyunumuzu daha da fazla geliştirdik. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve Red Dead Redemption 2 oyunlarına bakacak olursanız, bizlerin bu oyunlardan öğrenecek çok fazla şeyi var. Bu yüzden hepsini oynayacağım ve araştırmamı da yapacağım. Yeni oyunumuzu ne zaman piyasaya sürersek sürelim, diğer oyunlarla yarışmaya hazır olacağız.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.