Assassin’s Creed: Empire için yepyeni detaylar ortaya atıldı

Assassin’s Creed: Empire için yepyeni detaylar ortaya atıldı

Mesela, söylentilere göre ana karakterimizin Altair aile bir akrabalığı olacak.

Henüz birkaç saat önce sizlere bir haber sunduk ve Assassin’s Creed: Empire oyununun, bir perakendecide ön siparişe açıldığını belirttik. Evet, küçük bir perakendecinin oyunu ön siparişe açması çok da büyük bir olay değil. Fakat yaşanan bu olay ardından, oyun hakkında yepyeni bilgiler sızdırıldı. www.gry-online.pl isimli bir siteden sızdırılan bilgilere göre, oyunun ismi gerçekten Assassin’s Creed: Empire olacak. Bu bilgi dışında, birkaç farklı bilgi daha paylaşıldı. Dilerseniz bu bilgilere, haberimizin detaylarında göz atalım. Ayrıca The Ones Who Came Before isimli Facebook sayfasına teşekkür edelim. Çünkü orijinal kaynaktan çeviri yapan ekip, The Ones Who Came Before.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed: Empire için yepyeni detaylar ortaya atıldı

www.gry-online.pl ve The Ones Who Came Before cephelerine göre yeni Assassin’s Creed: Empire, tüm seriye bir ön bölüm olarak piyasaya sürülecek. Yani İngilizce terimi ile, “Prequel” olacak. Antik Mısır’da geçeceği söylenen bu oyun, bizleri eksi bir kölenin rolüne sokacak. Karakterimizin en önemli özelliği ise, serinin sevilen karakterlerinden Altair ile uzaktan bir akrabalıkları bulunması. Zaten seriye bir ön bölüm olarak gelmesi, bu durumla da bir alakası olabilir. Tüm bunların haricinde, söylemekte fayda var, bu oyun Ubisoft Montreal tarafından geliştiriliyor. Ubisoft Montreal daha önce Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu geliştirmişti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hazır serinin 4. oyununa değinmişken söyleyelim, yeni oyun, bu 4. oyuna göre 3 kat daha büyük olacak. Fakat bu büyüklük sadece kara parçaları açısından mı, yoksa sular da dahil mi, bilemiyoruz. Hatırlarsınız, 4. oyunda bol bol deniz vardı. Şimdi biraz karakterimize dönelim, aslında bunu daha önce sızdırılan görsellerden görmüştük ama tekrarlayayım, sızdırılan bilgilere göre ana karakterimizin ten rengi, serinin diğer ana karakterlerine göre biraz daha koyu olacak. Ayrıca oyun içerisinde seraplar da görebileceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.