Assassin’s Creed çizgi romanları, beklenilen sahneyi en sonunda gösterdi

Assassin’s Creed çizgi romanları, beklenilen sahneyi en sonunda gösterdi

Juno'yu en sonunda görebildik.

Assassin’s Creed serisini bilmeyen yoktur muhtemelen. Sonuçta, yıllardır bizlere muhteşem anlar sunmayı başarmış bir seriden bahsediyoruz. Oyunu bilen vardır elbette ama çizgi romanlarını bilen pek yoktur. 2016 yılı içerisinde, Ubisoft ekibi ve Titan Comics tarafından, First Civilisation hikayesinin çizgi romanlar aracılığı ile anlatılacağı duyurulmuştu. O zamandan beri de, yavaş yavaş bizlerle çizgi romanlar sunuldu. Bu zamana kadar, aslında oyuncular ve hayran kitlesi tarafından çok beklenen bir sahne gösterilmemişti. Haberimize konuk olan Assassin’s Creed çizgi romanları için çıkan son bölüm, en sonunda Juno’yu bizlere gösterdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin's Creed çizgi romanları, beklenilen sahneleri en sonunda gösterdi

Assassin’s Creed çizgi romanları, 18 ayın sonunda bizlere Juno’yu gösterdi

Geçen 18 ay içerisinde, serinin en büyük kötü ismi olan Juno’nun geri dönüşü için ortam hazırlandı. En sonunda çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed Uprising 11 numaralı çizgi romanda ise, en sonunda Juno’nun fiziksel bedeni gösterildi. Kendisi, haberimiz içerisinde de görebileceğiniz görselde bulunan karakter. Juno karakterinin kim olduğunu bilmeyenler için de, elbette hatırlatma amaçlı birkaç bir şeyden bahsedeceğiz.

Juno, Assassin’s Creed 2’da, Desmond’ın Lucy’i bıçaklamasını sağlayan karakterdi. Aynı zamanda, Desmond’ın AC Revelations ve AC3 oyunlarında kendisini kurban etmesinin sebebi de yine haberimize konuk olan karakterdi. Assassin’s Creed 4 Black Flag oynayanların hatırlayacağı üzere, Juno tekrar hayata gelmek istiyordu. Bu durum da, AC Syndicate içerisinde Juno’nun bedenini tekrar yerine getirebilecek olan Shroud of Eden isimli eşyayı aramaya kadar geldi. İşte, tam olarak o zamanlardan, hatta serinin en başlarından beri sabırsızlıkla beklenilen sahne de, haberimize konuk olan görüntüde bulunuyor. Bakalım, Juno’nun geri dönüşü ile, serinin devamında neler olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın