Menü
https://leadergamer.com.tr/dead-rising-2-mp-modu-ilkbakis-video/

Assassin’s Creed: Brotherhood İlk Trailer

Oyun firmalarının her zaman üç sevilmeyen yanı olmuştur. Bu sevilmeyen yanlar söyleneni yapmama, oyuncuyu bekletme ve oyuna istikrarlı desteği verememe şeklinde sıralanabilir. Ubisoft, bugün bizi […]


Oyun firmalarının her zaman üç sevilmeyen yanı olmuştur. Bu sevilmeyen yanlar söyleneni yapmama, oyuncuyu bekletme ve oyuna istikrarlı desteği verememe şeklinde sıralanabilir.

Ubisoft, bugün bizi ekran başında ağaç etti. Koltuğua adeta kök saldık.  Assassin’s Creed Brotherhood sitesindeki geri sayan sayaca gözlerimizi diktik. Rakamlar sıfırlanana kadar pür dikkat bekledik ancak neredeyse 12 saattir sıfırlanmış halde duran sayaç sonrası bir şey aktif olmuş değil.

Büyük ihtimal bu gece ya da yarın bir sürpriz ile karşılaşacağız. Lakin tüm heyecanımız öldü…  Herkes yeni bir video bekliyordu fakat durum hüsran. Ubisoft’u kınıyoruz ve sizleri sitede zaten var olan birkaç animasyonun birleşiminden oluşturulmuş videolarla baş başa bırakıyoruz.

[pro-player width=’620′ height=’400′ type=’video’]http://www.leadergamer.com/img/flv/Assassins-creed-brotherhood-teaser-trailer.flv[/pro-player]

Gökhan GIRGIN Editör