Assassin’s Creed 4: Black Flag dışlanmışlığın ve affetmenin hikayesi

Assassin’s Creed 4: Black Flag dışlanmışlığın ve affetmenin hikayesi

Edward Kenway'in hikayesi hepimizi etkileyeceğe benziyor.

Assassin’s Creed 4: Black Flag, senarist Darby McDevitt‘e göre,  ahlaksızlıklar ile dolu bir çağda, kurtarılışın ortasındaki bir hikayeyi anlatıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed 4 Black FlagMcDevit ile yapılan bir röportaja göre, oyunun içinde, Edward Kenway, ev idaresine olan eğilimi yüzünden karısı ile bazı sorunları var. Ayrıca o “kaba ve mühtehçen” bir genç olarak gerçek bir korsan.

Ancak, bütün kusurlarına rağmen, zengin olmak ve ailesi ve toplum tarafından tekrar affedilmek uğruna açık denizlere yol alıyor.

“Onun Assassian’s Creed 4’teki motivasyon kaynağı zengin olmak ve “kaliteli adam” olarak ailesi tarafından onaylanmak,”diyor McDevitt. “Edward‘ın hayatında özel bir kadın var ama o kadar özel olmayan kadınlar da var.”

Bu bazı “özel olmayan” kadınlar korsanlar için işe yararlar, çünkü bir NPC olarak, onları hedefin dikkatini dağıtıcı bir unsur olarak yönlendirilebilirler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunun diğer serilerindeki gibi, her şey senaryolanmış -kiminle bağ kuracağınızın bir seçimi yok- ama oyun “açık ve her zamankinden özgür”, ve Kenway Anne Bonny gibi ünlü korsanların bile kullanmakta.

Assassin’s Creed 4: Black Flag, Ekim ayında PC, PS3 Wii U, ve Xbox 360 için geliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.