Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 15.02.2018

Orijinal olarak PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkmış olan Assassin’s Creed III, geriye dönük uyumluluk programı sayesinde Xbox One kullanıcılarına da sunulmuştu. Fakat bugün ilginç bir olay yaşandı ve Assassin’s Creed 3, PEGI tarafından Xbox One için tekrar derecelendirildi. Şimdilik neden böyle bir derecelendirilme yapıldığı bilinmiyor ama Ubisoft ekibi, Assassin’s Creed III için bir Remastered versiyon düşünüyor olabilir. Aksi taktirde böyle bir derecelendirilme yapılmazdı. Çünkü PEGI gibi derecelendirme şirketleri, genelde yeni oyunların çıkışlarını değerlendiriyor. Durduk durmadık yere eski oyunların derecelendirmelerini değiştirmiyor.

Assassin's Creed 3, Xbox One için tekrar derecelendirildi

Yıl 1775. Amerikan Bağımsızlık Savaşı başlamak üzere; 13 Amerikan kolonisi İngilizlere isyan ederek özgürlüklerini kazanmak için büyük bir savaşa girmeye hazırlanıyor. Ancak bu, tarih kitaplarında gördüğünüz Amerikan Devrimi’nden çok farklı bir savaş: PlayStation 3 oyunu Assassin’s Creed 3, Connor Kenway’in gizli kalmış hikayesini anlatıyor.

Birleşik Devletler’in ilk başkanı George Washington gibi isimlerin ülkelerine önderlik ederek yeni, parlak bir gelecek yazmalarına ve Amerikan tarihinin kahramanları olmalarına ölümcül bir suikastçının gözünden şahit olacaksınız. Kontrol ettiğiniz Connor Kenway’in annesi Amerikan yerlisi ve babası İngiliz. Köyleri, Devrimi kullanarak kolonileri ele geçirmeyi planlayan güçlü Templar tarikatı tarafından yakılıyor.

Artık, Amerika’nın özgürlüğünü tehdit edenlerin izini bulmak için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Düşmanlarınızı geniş doğal alanlarda ve gelişmekte olan New York ve Boston şehirlerinde takip ederken içinde bulunduğunuz ortama uyum sağlayacaksınız. Hedeflerinizi sessizce öldürün veya açık dövüşte ölümcül silahlarınızı konuşturun ve yeni bir ülkenin inşa edilmesine yardımcı olarak evinizin yok edilmesinin intikamını alın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.