Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 17.12.2016

Assassin’s Creed: The Ezio Collection'ın içinde yer alan Assassin's Creed 2'de oldukça garip görünümlü bir NPC vardı.

assassin_creed_ezio_collection_odd_faced_fella_with_a_look_of_surprise

Assassin’s Creed: The Ezio Collection ismi ile Ezio Auditore da Firenze'nin geçtiği Assassin's Creed oyunlarını bir araya toplayan ve yeni nesil konsollar için çıkaran Ubisoft, paketin Assassin's Creed 2 bölümüne ufak bir düzeltme yaptı.

1.02 güncellemesi ile hata düzeltmelerine maruz kalan Assassin's Creed 2, oyunun ilk bölümünde (Sequence 1, Memory 1) yer alan garip görünümlü bir NPC'den kurtuldu. Kimi oyuncu için eğlenceli, kimi oyuncu için tuhaf karşılanan bu durum; en son 2009 yılında güncelleme alan orjinal Assassin's Creed 2'de halen var ve Ubisoft bu durumu düzeltmiyor. Assassin’s Creed: The Ezio Collection sahipleri ise bu NPC'den an itibariyle kurtulmuş durumdalar. Ubisoft'tan bir temsilci konuyla ilgili olarak "Oyunun ilk bölümünde yer alan NPC rastgele üretiliyor ve nadiren ortaya çıkıyor. Ara sahnelerdeki ışıklandırmanın artmasıyla fark edilmeye başlandı. Çekirdekte bir problem yok, grafiklerle alakalı." açıklamasında bulundu.

Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood ve Assassin's Creed: Revelations oyunlarını bir araya toplayan Assassin’s Creed: The Ezio Collection, 15 Kasım 2016'da PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.