Assassin’s Creed 2, Rayman Legends ve Child of Light bedava dağıtılıyor

Assassin’s Creed 2, Rayman Legends ve Child of Light bedava dağıtılıyor

Ubisoft'un kampanyalarını kaçırmış olanlar için güzel bir fırsat.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günler boyunca Ubisoft ekibi birkaç oyunu bedava olarak herkese dağıtmıştı. Fakat bu fırsatları kaçıranlar elbette olmuştur. Bu haberimizde sizlere bahsedeceğimiz kampanya, bu fırsatları kaçıranlar için birebir. An itibari ile Ubisoft üzerinde Assassin’s Creed 2, Rayman Legends ve Child of Light bedava olarak dağıtılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer daha önceki kampanyaları kaçırdıysanız ve oyunları almak istiyorsanız, birkaç gün zamanınız var demektir. Öncelikle, Assassin’s Creed 2 için buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz. Rayman Legends için ise buraya tıklamanız sizi ilgili sayfaya götürecektir. Child of Light için ise buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfayı kullanabilirsiniz.

Ubisoft üzerinde an itibari ile bulunan Assassin’s Creed 2, Rayman Legends ve Child of Light bedava kampanyasını kaçırırsanız, ileride fırsatınız olmayabilir. Bu yüzden tadını çıkarmaya ve faydalanmaya çalışmanız iyi olabilir.

Sayfa zaten Türkçe olduğu için yapacaklarınızı rahat bir şekilde öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz günlerde de Total War Shogun 2 tamamen ücretsiz olmuştu. Fakat ne yazık ki bu kampanya sona erdi. Bunun yerine, PAC MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2 yaklaşık 10 gün kadar daha ücretsiz olarak devam etmekte. Buraya tıklayarak ulaşacağınız Steam sayfasından oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Hele ki böylesine zor ve sıkıcı zamanlarda, bu tarz şeyler görmek güzel oluyor. Eğer dilerseniz, an itibari ile Steam üzerinde güzel indirimler de bulunmakta. Bu indirim fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Steam’de 4 gün sonra 1 tane, 10 gün sonra da bir tane olmak üzere 2 adet daha oyun ücretsiz olarak dağıtılacak. Takipte kalın!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.