Asphalt 9 Legends, 1 haftada bütün platformlarda 4 milyondan fazla indirildi

Asphalt 9 Legends, 1 haftada bütün platformlarda 4 milyondan fazla indirildi

Gameloft'un gelecek yapımlarını da merakla bekliyoruz.

Mobil cihazlarımızda tadını çıkardığımız yarış oyunu Asphalt serisinin yeni oyunu çıktı bildiğiniz üzere. Gameloft ekibinin ellerinden çıkan Asphalt 9 Legends, tahmin ettiğimizden çok daha başarılı bir çıkış gerçekleştirdi. Zira, verilen bilgilere göre oyun, çıkışını gerçekleştirdiği hafta içerisinde, bütün platformlarda 4 milyondan fazla kez indirilmiş durumda. Tabii ki, bu durum da başarılı bir çıkış gerçekleştirdiğine işaret ediyor.

Asphalt 9 Legends, 1 haftada bütün platformlarda 4 milyondan fazla indirildi

Gameloft, Asphalt 9 Legends çıkış başarısı ile ilgili açıklama yaptı

Gameloft ekibinin önemli isimlerinden Alexandre Pelletier-Normand,” Asphalt 9 Legends’ın, yıllar süren tutkulu çalışmalarının en üst çizgisini işaretleyen göz kamaştırıcı çıkışı ile gurur duyuyoruz. Bu coşkulu cevap, bir kez daha Gameloft’un en iyi mobil oyun tecrübesi sunmasındaki yeteneğini gösteriyor. Kullanıcılarımıza güvenleri için teşekkür ederiz.” diyerek, mutluluklarını dile getirdi. Sonuçta, bir oyunun çıkışını gerçekleştirdikten sonra 1 hafta gibi bir sürede 4 milyondan fazla kez indirilmesi gerçekten büyük bir başarı. Bu sebeple de, mutlu olmakta fazlasıyla haklılar.

Asphalt 9 Legends, 26 Temmuz 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. Android ve iOS platformlarının dışında, bir de Microsoft Store üzerinde boy gösteren yapım, 4,6 yıldız almayı başardı. Hatta, Apple tarafından da Günün Oyunu seçildi. Eğer siz de oyunu oynamak isterseniz, Microsoft Store üzerinde kendisini tamamen ücretsiz olarak bulmanız mümkün. Açıkçası, biz de şimdi denemeyi planlıyoruz. Giderek daha da başarılı yapımlar sunmaya başlayan Gameloft’un gelecek oyunlarını da merakla bekliyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın