Asiimov ve Hyper Beast desenli silahlar Grand Theft Auto V’e geliyor!

Asiimov ve Hyper Beast desenli silahlar Grand Theft Auto V’e geliyor!

Oyuna oldukça güzel modlar yapılıyor.

Counter-Strike: Global Offensive oynayan oyuncular eminim ki Asiimov ve Hyper Beast isimlerine oldukça yakındır. Counter-Strike: Global Offensive’in en değerli desenlerinden olan Asiimov ve Hyper Beast desenli silahlar yeni bir mod ile Grand Theft Auto V’e geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

0ffeda-Captura de pantalla 2015-08-13 a las 19.23.48 copia

Öncelikle sizlere Hyper Beast desenli silahın nasıl kurulacağını anlatalım. İlk önce OpenIV modunu indirip, kurmanız gerekecek. Eğer dilerseniz buraya tıklayarak OpenIV’yi indirebilirsiniz. OpenIV modunu indirdikten sonra bir de buraya tıklayarak asıl mod dosyasını indirmeniz gerekir. Ardından OpenIV modunu açıp, “\update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\models\cdimages\weapons.rpf ” dizinine gitmeniz gerek. Ardından düzenleme modunu aktif edip, indirdiğiniz asıl mod dosyası içerisindeki “Weapons” klasörü içerisindeki her şeyi açtığınız o dizine atın. Daha sonra “\update\update.rpf\x64\patch\data\cdimages\scaleform_generic.rpf ” dizinine gidip, tekrar düzenleme modunu aktif edip, indirdiğiniz asıl mod klasöründeki “HUD” dosyası içerisindeki her şeyi açtığınız o dizine atınız. Ardından Hyper Beast desenli silahınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

14138a-GTA5 2015-08-12 14-22-06

Asiimov desenli silahlara sahip olabilmek için ise yine OpenIV moduna ihtiyacınız olacak. OpenIV’yi eğer henüz indirmediyseniz, buraya tıklayarak indirebilirsiniz. OpenIV modunu indirdikten sonra buraya tıklayarak bir de asıl mod dosyasını indirmeniz lazım. Ardından OpenIV aracılığı ile \update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\models\cdimages\weapons.rpf\ dizinini açıp, indirdiğiniz mod dosyası içerisindeki her şeyi açtığınız o dizine kopyalamanız gerekmekte. Bunu da yaptıktan sonra oyun içerisindeki Asiimov desenli silahların tadını çıkartabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.