Artık, elinizde telefon olmadan da Pokémon GO bildirimlerini alabileceksiniz!

Artık, elinizde telefon olmadan da Pokémon GO bildirimlerini alabileceksiniz!

Akıllı saatlerinizi, tozlandığı yerden alın.

Siz de bir çok insan gibi büyük bir beklentiyle akıllı saat aldıysanız ama beklediğinizi bulamayıp bir kenara attıysanız, size oldukça güzel bir haberimiz var. Pokémon GO oynarken, PokeDetector isimli bir program aracılığıyla dikkat çekmeden yürürken, çevrenizde olan Pokémonlardan haberdar olabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

pokedetector

Akıllı saatinizle telefonunuzu eşleştirdikten sonra veya uygulamayı telefonda kullanmak isterseniz, sadece telefona uygulamanızı yükleyerek, uygulamayı çalıştırıyor ve gerisini akıllı saatinize ve akıllı telefonunuza bırakıyorsunuz. Çevrenizde çıkan Pokémonları bularak akıllı saatinizde gösteriyor ve bu sayede elinizde telefonla Pokémon aramak derdinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Telefona gömülerek yürümek, bildiğiniz gibi çeşitli kazalara ve yaralanmalara sebebiyet veriyor. İşte bu problemi bir nebze ortadan kaldırmış olacak uygulama, maalesef şimdilik oyun tarafından onaylanmamış durumda. Yine de, sahte/kukla bir hesapla girerek kendinizi banlanmaktan kurtarmanız mümkün. Herkese aynı anda aynı Pokémonlar çıktığından dolayı, sahte hesabın size herhangi bir eksisi bulunmayacak. Sahte hesap üzerinden gelen bildirimlere göre, telefondan kendi hesabınıza bağlanıp bu Pokémonları yakalamanız da haliyle mümkün oluyor. İlerleyen zamanlarda Pokémon GO buna bir önlem alacak mı bilmiyoruz ama şimdilik PokeDetector oldukça kullanışlı durumda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.