Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Emre Arslan, Editör Yazım tarihi: 06.07.2016

Önümüzdeki yıl 5. sezonuyla izleyenleriyle buluşmaya devam edecek Arrow dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Yapımcı Marc Guggenheim’ın Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf yeni sezonun ilk bölümünün ismini de öğrenmemizi sağladı.

“Legacy” isimli bölümle yeni sezona başlayacak olan Arrow dizisi geri dönüş sahnelerinde Oliver Queen’in Rus Mafyası ile olan bağlantısını anlatacak olması bizleri heyecanlandırdı. Ayrıca yeni sezonda eski WWE Güreşçisi Cody Rhodes konuk oyuncu olarak yer alacak. Stephen Amell’in kişisel hesabından paylaştığı gönderide kendisinin şu an resmen sette olduğunu anlayabiliyoruz.

İlk iki sezonuyla izleyenleri mest eden ancak 3. sezonun tamamı ve 4. sezonun bir kısmıyla hayranlarını hayal kırıklığına uğratan dizinin The Flash’ta gerçekleşen Flashpoint olayı ve Oliver’ın Rus Mafyası ile olan bağını anlatacağının açıklanmasının ardından bu sezon tekrar eski havasına kavuşacağını umuyoruz. Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.