Arma 3, çıkışından 5 yıl geçmesine rağmen hala ücretsiz içerikle destekleniyor

Arma 3, çıkışından 5 yıl geçmesine rağmen hala ücretsiz içerikle destekleniyor

Bize işte böyle geliştiriciler lazım.

Çıkışı üzerinden yıllar geçmesine rağmen tam gaz desteklenen oyunları sevmemek gerçekten mümkün değil. Böyle geliştiricileri gördükçe, gözlerimiz kamaşıyor resmen ve oyuna keşke daha fazla destek olabilsek diye düşünüyoruz. Bohemia Interactive ismini, Arma serisinin oyuncuları fazlasıyla iyi tanır. Bu ekipten bahsetmemizin sebebi, haberimize konuk olan ekibin Arma 3 için, oyunun çıkışı üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen hala ücretsiz içerik çıkarmaya devam ediyor olması.

Arma 3, çıkışından 5 yıl geçmesine rağmen hala ücretsiz içerikle destekleniyor

Bohemia Interactive, Arma 3 oyuncularını şımartmaya devam ediyor

Bizlere sunulan yeni ücretsiz içerikler, BRAVO ZERO ONE Studios tarafından geliştirilmiş bulunuyor. Bu stüdyo, geçtiğimiz yıl çıkan Jets ek paketinin de eş geliştiricisi aynı zamanda. Arma 3 için hazırlanan yeni içeriklerin gerçekten göz kamaştırdığını söylemek mümkün. Hemen aşağıda sizler için listelemiş olduğumuz içerikler listesindekilerin dışında, oyunu oynanış açısından da geliştiren birtakım güncellemeler mevcut. Haberimizin en sonunda ise, yeni güncelleme için paylaşılmış olan bir video bulunuyor.

Arma 3 için getirilen yeni ücretsiz içerikler

  • USS Liberty Destroyer gemisi: İçi detaylı bir şekilde, NATO için hazırlanmış olan destroyer sınıfı bir gemi. Küçük deniz araçları ve helikopterlerini de destekliyor.
  • MIM-145 Defender SAM sistemi ve AN/MPQ-105 Radar sistemi: NATO güçleri tarafından kullanılan, görüş açısının da ötesindeki tehlikeleri gösteren sabit füze sistemi.
  • S-750 Rhea SAM sistemi ve R-750 Cronus Radar sistemi: NATO güçleri tarafından kullanılan SAM ve Radar sisteminin, CSAT versiyonu.
  • Anti radyasyon füzeleri ve küçük çaplı güdümlü bombalar: Hem NATO, hem de CSAT için gelen 2 yeni silah. Yer hedeflerine otomatik olarak kilitleniyor. NATO savaşçı jetleri de yeni, biraz daha küçük güdümlü füzelerle donatılabiliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.