ArmA 3: Laws of War ek paketi, bir fragman ile birlikte duyuruldu

ArmA 3: Laws of War ek paketi, bir fragman ile birlikte duyuruldu

Yeni gelen ek paketi ile bir ton içerik de geliyor.

Günümüzün başarılı simülasyonlarından bir tanesi olması sebebiyle en çok oynanan oyunlarından olan ArmA 3 için Laws of War isimli yepyeni bir ek paket daha duyuruldu. Yeni gelen ek paket sayesinde artık savaşın farklı bir yüzünü daha görebileceğiz. IDAP, yani International Development & Aid Project isimli bir grubun üyesi olan patlayıcı uzmanı Nathan MacDade‘in rolünü alacağımız ek paket, ön siparişe açıldı bile. Ek paket ile ilgili görselleri haberimizin sonunda bulunan galeride inceleyebilirsiniz.

ArmA 3 Laws of War

Ek paketin konu aldığı International Development & Aid Project isimli grup, insancıl facialara hızlı bir şekilde çözüm getiren sivil toplum örgütü. Yeni gelen grubun kendine özel IDAP markalı kıyafetleri, araçları, gereçleri bulunmakta. Halkı dronelardan atılan broşürler aracılığıyla bilgilendirme, yeni yelekler, başlıklar, minibüs, APERS Mine Dispenser ve daha tonlarca içerik yolda olan ek paketin içerisinde mevcut. Ön siparişe açılan Arma 3: Laws of War ek paketi, 12 Eylül 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Eğer şimdiden satın almak isterseniz, 18 TL‘lik fiyat etiketi ile Steam üzerinde mevcut.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.