Arma 3 2012 Yazında Geliyor!

Arma 3 2012 Yazında Geliyor!

Çek gelişmiş askeri sim ARMA gün yüzüne çıktı, detaylar fanlar tarafından takip ediliyor. Bohema interactive oyunun devamını….

 

Bohema İnteractive geliştiricileri oyunun devamı için çalışıldığını doğruladı. Arma II ordusu ve nişancısı bakımından Call Of Duty’den farklı bir oyun. 50 oyuncu kapasitesiteli savaşlar, 225 kilometre alana açık bitki örtüsü, kır manzaralarıyla modellenmiş gerçek bir dünya… Coğrafik verileri ve dinamik hikayesini oyuncunun eylemlerine uygun bir şekilde hazırlandığını ortaya koyuyor. Oyun oldukça zor fakat kendini oyuna adamışlar için çok iyi bir ilham kaynağı olmuştur.

Oyunun tek oyunculu modunun geliştirileceğine değiniliyor,  Oyun NVidia PhysX’i full destek veriyor. Tıpkı önceki serileri kadar.

Mod için kurulmuş kullanımı çok kolay görev editorü dahil paket yeni senaryo vb yaratmak için kullanıcılara sunuluyor… Oyunun teknik direktörüne göre;   Amacımız, ancak geliştirilmiş motor ile Arma nesiline teslim etmek  oyun tamamen bizim yeni teknoloji potansiyelini değil.  bekleyebilirler zengin bir hikaye ile karıştırmasın sanal tarz mücadelesi benzersiz bir deneyim olacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

  1. Shadlerss dedi ki:

    daha çok call of tarzı oyunlar daha hoşuma gidiyor ama simülasyon tarzı oyunları da bir deniyorum

  2. y.aydin dedi ki:

    böyle oyunların daha çok tadı çıkıyor önemli olan taktik ve mantık ;)

  3. myphetos dedi ki:

    Oyun Akdeniz geçicekmiş galiba