ARK: Survival Evolved’un sürüm 245 güncellemesi geldi!

ARK: Survival Evolved’un sürüm 245 güncellemesi geldi!

ARK: Survival Evolved'da balık tutmak ilginç olsa gerek.

ARK: Survival Evolved, yepyeni içeriklerle sürekli güncel tutulmaya devam ediyor. Hazır Steam üzerinde bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz haldeyken, son güncellemenin getirdiği içeriklerle beraber oyunu deneyimlemenin tam zamanı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ark: Survival Evolved

Oyunculardan gelen isteklere büyük önem veren Studio Wildcard, uzun süredir beklenilen balık tutma özelliğini son güncelleme ile oyuna ekledi. Oyunun 245 sürümü ile Allosaurus ve Pelagornis de oyuna eklenen içeriklerden. Eşya isimlerini renklendirme seçeneği, binaların saldırı ve savunma kayıtlarının kabile kayıtları bu güncellemeyle beraber geliyor. Ayrıca, Primitive+ adına bir eklenti de ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaya başlanmış. Bu eklenti; silahlarda, araçlarda ve binalarda değişiklikler yaparak insanların ilkel gereçler ve ilkel teknoloji ile gerçekten neler yaratabildiklerini bire bir yansıtmaya çalışıyor.

ARK: Survival Evolved’un Steam sayfasına buraya tıklayarak ilerleyebilir, dilerseniz de güncellemenin detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. Son sürümün tanıtım videosunu hemen aşağıdan izledikten sonra sizler de fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.