ARK: Survival Evolved’a yeni güncelleme geldi

ARK: Survival Evolved’a yeni güncelleme geldi

ARK: Survival Evolved bu hafta sonu bedava!

ARK: Survival Evolved bu hafta sonu bedava!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni gelen güncelleme ile oyuna, ARK: Survival Evolved gibi bir oyunda nasıl olmaz diye düşündüğümüz balık tutma özelliği, Allosaurus ve Pelagornis isimli iki yeni yaratık ve de çok güzel bir eklenti gelmiş bulunmakta.

Steam’deki güncelleme notlarına göre the Primitive+ Ark Total Conversion isimli eklenti oyunculara, oyundaki kullanılabilir araçları, silahları ve yapıları değiştirme seçeneği sunuyor ve oyuncunun ilkel teknoloji ve kaynaklar ile daha gerçekçi şeyler ortaya çıkarabilmesine olanak sağlıyor.

Ayrıca Primitive+ eklentisi ile birlikte oyuna ücretsiz olan The Center genişlemesi gelmiş bulunmakta. Bu genişleme paketi, oyundaki oynanabilir, coğrafyayı hemen hemen iki katına çıkarıyor. Yani, neredeyse harita büyüklüğü 70 kilometre kare oluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Center paketi; yeni biyomlar, adalar, mağaralar ve yeni bir boss arenası içeriyor. Bununla birlikte daha geniş çeşitlilikte yaratığı evcilleştirme ve avlama olanağı da sağlıyor. Görünen o ki bu genişleme paketi oyuna çok daha heyecan katacak.

Pelagornis isimli yeni yaratık; karada gitmenin yanında, uçabilme, yüzebilme ve biz oyunculara binek olabilme özelliklerini içermekte. Allosaurus ise, sürü halinde dolaşan ve sizle bir kere kavgaya başladığında tüm sürüsünün de kavgaya karışacağı, Tyrannosaurus’tan daha küçük ama, daha hızlı olan bir yaratık.

Ücretsiz hafta sonu dışında bilmelisiniz ki ARK: Survival Evolved 3 Ağustos 2016’ya kadar %50 indirimde. Yani, 49 TL olan oyun şuan kısa bir süre için 25,50 TL.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kaynak: PCGamer

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.