ARK: Survival Evolved, Xbox One X ile 60 FPS olacak

ARK: Survival Evolved, Xbox One X ile 60 FPS olacak

Geliştirici ekiplerin FPS ile çözünürlük arasındaki seçimi oyunculara bırakması kadar güzel bir şey olamaz.

Hayatta kalma oyunlarının en farklı üyelerinden olan ARK: Survival Evolved, şu an PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinde bulunuyor. PC üzerindeki oyuncular performans ve grafik konusunda özgürlüğe sahip olsa da; PlayStation 4, PlayStation 4 Pro ve Xbox One oyuncuları şu an 30 FPS deneyimi alıyor ARK: Survival Evolved oyunundan. Fakat Xbox One X konsolunun çıkışı ile bu deneyim konsol oyuncuları için değişecek. Geliştirici ekipten gelen yeni açıklamaya göre oyuncular ARK: Survival Evolved için isterse 60 FPS/1080p modunu, isterlerse de 30 FPS/1440p modunu etkinleştirebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ARK: Survival Evolved, Xbox One X ile 60 FPS olacak

Eğer oyuncular ARK: Survival Evolved oynarken yüksek kaliteli grafik modunu seçerlerse, PC oyuncularının “High” grafik ayarına erişebilecek. Fakat 30 FPS performans alabilecekler. Ayrıca oyunun çözünürlüğü de 1440p olacak. Eğer oyuncular performans modunu seçerlerse de oyun 60 FPS olacak ve 1080p çözünürlükte çalışacak. Grafik ayarları ise o kadar detaylı olmayacak. Ayrıca oyunda genel olarak yükleme süreleri daha hızlı olacak. Bunların hepsi tabii ki Xbox One X sayesinde.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın