Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

ARK: Survival Evolved dinozorları yenilendi

ARK: Survival Evolved dinozorları yenilendi

Oyunla ilgili yenilik ve düzeltmeler hazırlanan videodan görülebilir.

Uzun bir erken erişim sürecinin ardından PC ve konsollara çıkış yapan hayatta kalma oyunu ARK: Survival Evolved için yeni güncelleme paketi yayımlandı. TLC Pass 1 ismiyle gelen bu güncelleme paketi, görsel geliştirmelerin yanında pek çok grafiksel ve oynanışa dair düzeltmeyi de beraberinde getirdi. Yapılan değişiklikleri daha iyi anlamamız açısından, oldukça başarılı bir de video hazırlandı. Oyunun yeni güncellemesine ait videoyu, haberimizin en alt kısmından seyredebilirsiniz.

Ark: Survival Evolved için yeni güncelleme paketi yayımlandı

Oyun için gelen güncelleme kapsamında, bazı yaratıkların görsel olarak elden geçirildiğini görüyoruz. Grafiklerde ve detaylarda hissedilir farklılıklar bulunuyor. Ayrıca, ARK: Survival Evolved için gelen güncellemeyle, oyundaki canavarların ve hayvanların, farklı yaşamsal aktiviteler edindiğini gözleniyor. Oynanışla ilgili de belirgin bir biçimde düzeltmeler yapılmış durumda.

Güncellemeyle birlikte farklı bir etkinlik de oyuna eklendi. Geçici süreli Sevgililer Günü özel etkinliği, bazı yaşamsal avantajları beraberinde getirdi. Oyundaki canavarların eşleri ve çocuklarıyla etkileşimindeki bekleme sürelerini ve hazırlanma aralıklarını kısaltan bir çok avantaj kazanılabiliyordu. Özel etkinlik kapsamında çeşitli sürprizler de vardı ama kısıtlı süre, bu haberi okuduğunuzda dolmuş olabilir.

Hayatta kalma oyunlarını sevenler, zombi istilasından bunalanlar için harika bir alternatif olan ARK: Survival Evolved, yeni güncellemesiyle, olgunlaştığını gösteriyor. Bilindiği üzere erken erişim aşamasındayken pek çok hatayı barındıran oyunun hatalarının sürekli olarak düzeltildiği günler geride kaldı. Oyun şu anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir durumda. Olgunlaşan, gelişen ve çeşitlenen bir ARK: Survival Evolved, her zaman eğlenceli vakit geçirmek adına aklınızda bulunabilir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın