Aragami 2 çıkış tarihi en sonunda belli oldu

Aragami 2 çıkış tarihi en sonunda belli oldu

Çıkış tarihinin yanında bir de oynanış fragmanı yayımlandı.

Oyun Direktörü David Leon, Aragami 2 çıkış tarihi için, “Asıl oyun üzerinde çalıştığımızdan beri çok büyüdük ve daha büyük bir stüdyo olduk. Bu sayede Aragami serisi için tüm potansiyelimizi kullanmak istiyoruz. Gerçekten heyecanlandığımız şeylerden biri, mevcut hayranlara sadece oynamak için yeni bir yol sunmakla kalmayıp, aynı zamanda Aragami 2’de daha yoğun bir oyun deneyimi ve yeni bir savaş sistemi ile yeni oyuncuları ağırlamak istiyoruz.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Aragami 2 çıkış tarihi ne zaman?

Lince Works yaptığı açıklamada, Aragami 2’nin 17 Eylül 2021’de PC’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Oyunun şu an geneli itibarıyla bittiğini ve oynanabilir durumda olduğunu belirtti. Ancak, bazı hataları düzeltmek ve oyundaki pürüzleri gidererek oyunculara kesintisiz bir oyun keyfi sunmak istediklerini dile getirdiler. Bu duyuruyu kutlamak için ve bazı geri dönüşlerden oyunu daha iyi hale getirmek için oyunun ilk fragmanını yayımladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Aragami, ağırlıklı olarak bir gizlilik ve strateji oyunu. Devam oyunu olan Aragami 2’de ise aksiyon dolu savaş sistemi de bu özelliklere ekleniyor. Aragami 2, ilk oyundan 100 yıl sonrasında geçiyor ve Akatsuchi adlı bir ulus Rashomon Vadisi’ne gelerek buradaki insanları ve onların kaynaklarını ele geçirmeye çalışıyor. Bunu durdurmak ise size ve klanınıza bağlı.

Aragami 2’de olacak özellikleri sıralamak gerekirse, tek başına veya takım halinde en fazla 3 oyuncu ile tamamlanabilecek oyun bölümleri bulunacağını söyleyebiliriz. Silah ve zırh özelleştirme, geliştirme seçenekleri de oyuna gelen yeni özelliklerden. Çok çeşitli yetenekler, gölge güçleri ve özel ekipmanlar da bu yeni özelliklere dahil olacak. Oyun, çıktığında daha birçok farklı özellikle karşılaşacağımıza eminiz. Şimdi sıra, heyecanla 17 Eylül 2021 beklemekte.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.