AQP, The White City tekrar gün yüzüne çıktı!

AQP, The White City tekrar gün yüzüne çıktı!

2012'den beri geliştirilen, neredeyse yeni Grand Theft Auto diyebileceğimiz oyun.

2014’ün son gününde, yani 31 Aralık 2014 tarihinde sizlere bir oyundan bahsetmiştim efendim. Daha doğrusu ben çok bahsetmemiştim çünkü oyunun görselleri kendini anlatmaya yetiyordu. AQP isimli açık dünya, Grand Theft Auto benzeri bu oyun uzun bir süredir sessizlik içerisindeydi. Fakat geride bıraktığımız hafta içerisinde bu oyun AQP, The White City adı altında tekrar gün yüzüne çıktı. Peki, geçtiğimiz bu kadar zamanda neler yaşandı?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

pnogpxcoxnivhtyfshce

Need for Speed ve Grand Theft Auto serilerine oldukça benzeyen, Unreal Engine 4 ile geliştirilen AQP, The White City’nin eskiden bir IndieGoGo kampanyası bulunuyordu. sadece 3 bin dolar isteyen bu kampanya ne yazık ki başarısız olmuştu ve bizler de o günden beri, bu oyunu neredeyse hiç görmedik. Fakat oyunun geliştirici olan Jhosep Chevarria Capacoila, görülen o ki pes etmeyecek. Çünkü bu isim yeni bir IndieGoGo kampanyası başlattı AQP, The White City için. Yeni hedefi 30 bin dolar olan bu kampanyaya, buraya tıklayarak sizler de ulaşabilirsiniz.

rf66nqqxgtegzfc5jmni

Face Off, The Rock, Collateral Damage, The Punisher gibi The Equalizer filmlerden ilham alınarak geliştirilen ve içerisinde parkur modları, serbest koşu modları ve taktiksel modları bulunduracak olan yeni AQP oyunu, bu sefer tamamen yıkılabilir çevre, geniş hayvan yelpazesi ve sürülebilir birçok farklı araba vaat ediyor. Henüz sadece 195 dolar toplamış olan bu proje, oyuncuların nedense dikkatini pek çekmiyor. Bu kadar zengin vaatler olması, belki oyuncuları tedirgin ediyor olabilir. Bu noktada oyunculara kesinlikle hak vermek lazım. İsterseniz bir de kampanya sayfasını detaylıca inceleyelim!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

af4oao1cvweueikm7hlx

Unreal Engine 4 ile geliştirilen ilk oyunlardan olma özelliğini taşıyan AQP, The White City isimli bu oyun, henüz sadece PC için çıkışını yapmayı planlıyor. Tabii kampanya güzel bir sonuç ile sonlanırsa. Bunun haricinde, oyun eğer çıkışını gerçekleştirirse ilerde konsol versiyonlarını da görebileceğiz. Oculus Rift ve mod desteği, RYO bulunduran çoklu oyuncu modlarını ve ücretsiz ek paketleri saymıyoruz bile. Bir yandan da kampanya sayfasına baktığımız zaman 20 dolardan, 300 dolara kadar ulaşan satın alma seçenekleri görebiliyoruz. Neyse efendim, AQP, The White City böyle bir oyun. Geliştirici destek beklese de, desteğin geleceğinden biz pek emin değiliz.

qobc3h8dvcdlvqgqm34d

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.