Logo
Apple, Google ve Facebook, 2075 senesinde bile etkili olacak

Apple, Google ve Facebook, 2075 senesinde bile etkili olacak

Şaşırmayız.

Apple, Google ve Facebook, geçtiğimiz senelerin ve tabii ki şimdiki zamanın en etkili 3 markası. Bu üç markanın da aktif olduğu alanları, bu markanın servislerini sürekli olarak kullanıyoruz günümüzde. Peki, gelecekte neler olacak? 2017 senesinde olduğu gibi, 2075 senesinde de Apple, Google ve Facebook bu kadar etkili olabilecek mi? Bu sorunun cevabını Apple verdi. USA Today ekibine röportaj veren Steve Wozniak, “Apple, IBM gibi çok uzun zamanlar ortalıkta olacak. Aynısı Facebook ve Google için de geçerli. Apple’ın sahip olduğu paraya bakın. Her şeye yatırım yapılabilir. Bu markaların 2075 senesinde olmayacağını düşünmek yanlış olacaktır asıl.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Logo

Apple, Google ve Facebook, 2075 senesinde bile etkili olacak

IBM, 1911 senesinden beri hayatımızda ve haberimizde saydığımız bu markalar da IBM kadar uzun süre hayatımızda kalacaksa, sonuçları aslında merak etmiyor değiliz. Bu üç ultra zengin marka, paralarını nerelere yatıracak, nasıl teknolojiler göreceğiz, tüm bu soruların cevaplarını keşke hemen öğrenebilseydik. Tabii bir de 2075 senesinde Mars kolonileri, uzaylı istilaları gibi mevzular da görebiliriz. Bu durumlarda, bu üç marka da kendi adına bir şey yapacak mıdır acaba? Konu hakkındaki yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyor olacağız. Mutlaka bizleri haberdar edin!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.