Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 03.03.2021

Apex Legends, uzun bir bekleyeşin ardından Nintendo Switch platformuna da geliyor. Respawn Entertainment, Apex Legends oyununun Nintendo Switch versiyonu için bir tanıtım videosu bile yayımladı. Aslında oyun, bu platforma geçtiğimiz sonbahar aylarında çıkacaktı. Ancak, pandemi yüzünden geliştirici ekip oyunun bu platforma çıkışını biraz ertelemek zorunda kaldı. Diğer oyunların erteleme süreleriyle karşılaştırdığımızda, Apex Legends’in Nintendo Switch’e gelmesini beklediğimiz süre, o kadar da uzun değil.

Apex Legends için yayımlanan Nintendo Switch tanıtım videosu ne gösteriyor?

Apex Legends’in Nintendo Switch versiyonu, 9 Mart 2021 Salı günü çıkışını gerçekleştirecek. Konsol sahipleri, platformlar arası oynama özelliği sayesinde diğer platformlardaki oyuncular ile birlikte oyunun keyfini çıkaracak. Oyunu, Nintendo Switch’e kimin hazırladığını merak ediyorsanız, cevap çok basit. Doom Eternal, Warframe ve Wolfenstein II The New Colossus gibi Nintendo Switch’e getirmesi çok zor olan oyunları bu konsola getiren, neredeyse imkansızları başaran Panic Button ekibi, bu projenin de arkasında. Artık, Nintendo Switch dendiğinde akla gelen ilk isimlerden oluyor kendileri.

Nintendo Switch oyuncularının birkaç dezavantajı da olacak tabii ki. Mesela, 8. sezona geç katılmış olacaklar ve diğer oyuncularla aynı seviyeye gelebilmek için bir tık uğraşmaları gerecek. Önümüzdeki süre içinde alışmaları gereken yeni karakter Fuse, yeni eklenen tüfek The 30-30 Repeater, yeni Battle Pass ve sezonlar, son olarak da tamamen yenilenmiş Kings Canyon haritası var. Tüm bu yenilikler, Nintendo Switch oyuncularını bekliyor. Tanıtım videosunu, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.