AOC, öne çıkan ürünlerini CeBIT 2017’de sunuyor

AOC, öne çıkan ürünlerini CeBIT 2017’de sunuyor

Oyun tutkunlarının yanı sıra, B2C ve B2B kullanıcıları da çeşitli ekranlara göz atma fırsatı bulacaklar.

Hannover’de düzenlenecek bu yılki CeBIT Fuarı’nda ekran uzmanı AOC, 20- 24 Mart 2017 tarihleri arasında, 15 numaralı salondaki, D40 standında, Planet Reseller’daki IT distribütörü api için ayrılmış bölümde piyasada göze çarpan ürünlerinden bir seçkiyi ziyaretçilere sunacak. Oyun tutkunlarının yanı sıra, B2C ve B2B kullanıcıları da çeşitli ekranlara göz atma fırsatı bulacaklar. Üstelik bu ekranlar arasında AOC’nin AGON birinci sınıf oyun monitörleri grubunun en yeni fertlerinden biri olan kavisli AGON AG352QCX ve ultra ince, 4 taraftan da “çerçevesiz” AOC Q2781PQ modelleri de bulunuyor. En büyük bilgisayar ve BT fuarı olan CeBIT, dünyanın dört bir yanından gelen, 200.000’i aşkın ziyaretçiyi çekiyor ve her yıl teknoloji trendlerini belirlemeye ve yepyeni ürünleri ziyaretçilere sunmaya devam ediyor. Son yıllarda, AOC bu fuarda, yüksek kalitedeki ekran seçkisini profesyoneller, oyuncular, ev kullanıcıları ve diğer hedef gruplar için sunuyor. İşte bu yıl CeBIT 2017 Fuarı’nda sunulacak AOC yeniliklerinden bazı örnekler hemen aşağıda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

AOC, öne çıkan ürünlerini CeBIT 2017’de sunuyor

Oyunculara sürükleyicilik: AOC’den AGON AG352QCX kavisli monitör

Piyasaya yeni çıkan AGON AG352QCX modeli, AOC’nin çok tutulan birinci sınıf oyun monitörü serisi AGON’a en son eklenen modellerden biri. 2000 mm’lik olağanüstü küçük yarıçapı ve ultra geniş 21:9 formatı sayesinde, 35 inçlik bu kavisli monitör, derinlik algısını güçlendiriyor ve görüş alanını genişletiyor. Bunun sonucunda ise, oyun oynarken müthiş bir sürükleyicilik duygusu yaratmayı başarıyor. 200 Hz’lik yenileme hızı ve Adaptif-Sync Teknolojisi sayesinde hareket bulanıklığı ve kırılma geçmişte kalıyor. AOC Düşük Girdi Gecikmesi Modu ve AOC Gölge Kontrolü ise iyileştirilmiş bir oyun deneyimi için ek avantajlar sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Zamansız bir göz alıcılıkta: Ultra ince, çerçevesiz AOC Q2781PQ

Ultra ince tasarımı ve asimetrik ayağı ile, 27 inçlik AOC Q2781PQ modelinin, bu yıl CeBIT’in en şık monitörlerinden olacağı kesin. Bu ekran, 4 taraftan da “çerçevesiz” bir tasarıma sahip. Üstelik zarif görünümüne ek olarak, 178°’lik geniş açıları sunabilen, %100 sRGB tutarlılığına sahip müthiş renkler ve her bakış açısından yüksek renk yeknesaklığı sağlayan modern bir AH-IPS paneline de sahip. Monitörün QHD çözünürlüğü ise (2560 x 1440 piksel) kullanıcılara canlı ve ayrıntılı görseller sunuyor.

Enerji verimli IPS ofis monitörü: AOC I2475PXQU

23.8 inçlik AOC I2475PXQU, hem muhteşem renkler ve canlı görüntüler sunuyor hem de son derece enerji verimli. Model, Energy Star 7.0 ve EPEAT Gold gibi yüksek beklentili sürdürülebilirlik sertifikalarının gerekliliklerini yerine getiriyor. Yüksek kalitedeki IPS panele, geniş görüntüleme açılarına ve Full HD çözünürlüğe sahip olması monitörün tek başına ya da bir takım olarak çalışırken pek çok ofis uygulamasını görüntülemede ideal bir yol arkadaşı olmasını sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar yükseklik ayarı, eğilme, sağa sola dönme ve pivot gibi kapsamlı ergonomik seçeneklerden de faydalanarak ekranı ofisteki gereksinimlerine göre ayarlayabilirler. Monitörün DisplayPort and USB 3.0’ı da içeren geniş bağlantı seçenekleri ise, ofis kullanıcılarının çeşitli sinyal girişi kaynaklarına ve USB cihazlarına da kolayca bağlanmasını sağlıyor.

Doğru renkler, 4K UHD ile buluşuyor: AOC’den U3277PWQU modeli

U3277PWQU modeli, 3840 x 2160 piksellik 4K UHD çözünürlüğe sahip ve yüksek doğrulukta bir renk reprodüksiyonu sunuyor. sRGB renk gamının %100’ünü ve NTSC’nin %95’ini kapsayan, 1 milyarı aşkın renk sunan, 16:9 görüntü oranında, 31.5 inçlik AMVA paneline sahip. Yükseklik, eğilme, sağa sola dönme ayarlarını mümkün kılan pek çok ergonomik özellik ile donatılan ve gözleri rahatlatan Flicker-Free Teknojisine sahip bu monitör, uzun çalışma saatlerine hazır. Üstelik bu büyük U3277PWQU modeli, aynı zamanda tek ekranda çoklu kaynakların görüntülenmesine olanak tanıyan PiP and PbP modları ile donatılmış olarak da sunuluyor. Model, geniş görüntüleme açıları, başarılı renk bütünlüğü ve çok çeşitli girişler sunduğu için, profesyonel kullanıcılar için de çok uygun. 4 ms’lik kısa tepki süresi de bu ekranı, 4K eğlence içeriğinin keyfini çıkarmak için cazip bir seçenek haline getiriyor.

Çok yönlü, verimli ve profesyonel: AOC Q2577PWQ ekran

25 inçlik AOC Q2577PWQ ekran, 2560 x 1440 piksellik QHD çözünürlüklü IPS panel ile donatıldı. IPS teknolojisi 178°/178°’e kadar çıkabilen geniş görüntüleme açılarının yanı sıra yüksek kontrast ve renk doğruluğu da sunuyor. Dahası, bu monitör yalnızca tasarımcılar, fotoğraf editörleri ve diğer profesyoneller için ideal bir tercih değil, aynı zamanda ev kullanıcılarına da gayet uygun. 5 ms’lik tepki süresi ise zevk için oyun oynayanları ve film tutkunlarını tatmin edecek. Hatta dahili 3 W hoparlörler harici bir ses ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Geniş yelpazedeki ergonomik ayarlama seçenekleri ve gözlerin yorulmasını önleyen Flicker-Free Teknolojisi de monitörün uzun saatler kullanılması durumunda oluşabilecek sağlık sorunlarını ortadan kaldırıyor. Ekran, Eco Modu ve e-Saver özellikleri sayesinde, karbon ayak izini azaltmaya da yardımcı oluyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.